Moira Stuart a pečená brambora s Kit KatkouWould I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:130
Počet zobrazení:6 652

Moira Stuart dříve uváděla zprávy. Dnes bude vyprávět o pečené bramboře a Kit Katce.

Přepis titulků

Moira je na řadě. Při zimních nocích si ráda dopřávám pečenou bramboru s rozteklou Kit Katkou na vrchu. Davidův tým. A teď se podívejme na počasí. Když to Moira popisuje, zní to dobře. I s máslem, nebo je tam jen Kit Kat? Ne, jen s hodně tvrdou slupkou.

Co? Pečená brambora. Aha, křupavá slupka. A v jakém stavu je Kit Kat? Rozteklý. A co oplatka? Ta se úplně nerozteče, že? Díky tomu to je takový zajímavější. Chunky, nebo čtyřřádkový? No tak.

Musíš Jonovi odpustit, on do teď speed dating ještě nikdy nezkoušel. Znám jen dvojitou Kit Kat. Nikdy jsi neslyšela o čtyřřádkový? Doba je těžká. Kdy jsi s tím začala a jak jsi to objevila, Moiro? Před třema rokama. Jak tě to napadlo?

Říkala jsem si, že mám ráda pečený brambory... Kdo ne? ...udělala jsem tuňáka... Kdo ne? ...tak jsem zkusila Kit Kat. Proč ne? Další logický krok. Slyšela jsi někdy o sýru, Moiro?

Takže teprve před pár lety? Někdo ti to ukázal a řekl: "Hele, musíš nadrtit Kit Kat na pečenou bramboru." Myslím si, že nikdo, koho Moira zná, neřekl: "Nadrť na to Kit Kat." Myslím si, že nezná nikoho, kdo by tohle říkal. Nemám pravdu, Moiro? Můžu se zeptat na proces vaření? Je strašně dlouhý. Moiro, netlač na pilu. Jasně, ale nakonec máš pečenou bramboru s Kit Katkou, a za to to stojí.

Za ty hodiny a hodiny práce. Zahřeješ to v mikrovlnce, potom to dáš do trouby na tak 20 minut, pak to snížíš na polovinu, přidáš navrch Kit Kat a necháš to dalších 10 minut. Co myslíš, Davide? Říká pravdu? Vypadá to na odporný jídlo. Jsem jedinej, kdo si myslí, že by to mohlo bejt fakt dobrý? Líbí se mi to. Mám rád auta a hranolky, ale nepřejíždím své hranolky.

Ne všechno, co máš rád, by se mělo kombinovat. To je chytrý na někoho z pořadu 8 Out of Cats Does Countdown. Co tipneš, Davide? Danny... Myslím, že je to velmi chytrá a vzdělaná dáma. Nikdy by nenadrtila Kit Katku na zapečenou bramboru. S touhle frází vyjdeme ven. Myslím, že tomu všichni nevěříme.

Moiro, pravda, nebo lež? Nedávám si to, je to lež. Překlad: Markst www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nevie mi niekto poradit preco mi nejdu spustit videa?? Dakujem

00

Odpovědět

KitKat je nazev, a jako takovy se pise dohromady. tzn. bez mezery

21

Odpovědět

To zrovna ne, oficiální název té tyčinky je "Kit Kat". A „ne vždy formální podoba ochranných známek odpovídá současným pravopisným zásadám“.
https://en.wikipedia.org/wiki/Kit_Kat
http://prirucka.ujc.cas.cz/?id=192

Ale když už jsme u toho, tak by to ve většině videa mělo být malými písmeny.
Asi jako: „Dám si (pivo) plzeň.“ nebo „Naboural jsem fabii.“ (nemyslí se značka, ale konkrétní exemplář)

40