Nadiya Hussain a bowlingWould I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:117
Počet zobrazení:7 439

Nadiya Hussain se stala známou v momentě, kdy vyhrála v pořadu The Great British Bake Off cenu za nejlepší dort. Mary Berry, která je v dnešní epizodě zmíněná, byla jednou z porotců.

Přepis titulků

Nadiyo, jsi na řadě. Dobře. Na oslavě posledních narozenin Mary Berry jsme šli hrát bowling. Tým Leeho. Kam jste šli? Ona by řekla do Hollywood Bowl. Hollywood Bowl. - Byl to Hol... - Hollywood s náma nebyl. Nepozvala jsi ho?

Nevycházíte spolu? Ani ne. On je... Takhle to stačí. Prostě ho nemám ráda. Je... A navíc má oranžovou hlavu, můžeš ji uchopit a poslat do kuželek. Prsty do nosu a pusy, a omylem ho poslat ke kuželkám. Neměl čas. Byla Mary dobrá v bowlingu? Je celkem dobrá a rychlá.

A ty? Já jsem strašná. Nerozumím bowlingu. Vím jen, že potřebuju kouli o velikosti 8, to je všechno. Bez komentáře. A chodíváš s Mary často? Ne, protože by to vypadalo, že mě nechává vyhrát. Jo, pořad Bake Off? Vypadalo by to blbě, ne?

"Dívejte, jak si užívá s vítězkou." Nechala tě vyhrát? Ne. Z televize je těžký odhadnout, jak suchý je dort. Ale je to pravda, že jo? Musíš věřit Hollywoodu a Bery. Můžou si tam říkat: "Řekni, že je vítězkou ona, vezme nás na bowling." Otravovali vás hodně lidi na bowlingu? Byli jsme tam v době, kdy tam byl celkem klid... Kolik bylo hodin?

Mezi čtvrtou a šestou. Ráno? Ne. I když si myslím, že by jí nevadilo pít už ve čtyři. Ráda pila ráno. Takže tohle bude zaznamenáno, Mary pije ve čtyři ráno a podváděla, abys vyhrála soutěž v pečení. Co jste dělali po bowlingu?

Šli jste se najíst, nebo jste se rozdělili? Když jsme hráli bowling, tak jsme si nechali přinášet jídlo jako brambůrky a nachos... Jídlo, které jíš rukama? Vždy jsem si říkal: "Co je v těch dírách?" To mi nikdy nedošlo. Tak co myslíš, Lee? Je to pravda? Není to pravda. Tipuješ lež.

- Co tipuješ, Diane? - Pravdu. Proč myslíš, že to je pravda? Je to docela blbá historka... To bude v upoutávce. Ty tipuješ lež, Diana pravdu. Dám na Dianu... - Tipuješ pravdu? - Jo. Dobře, Nadiyo, pravda, nebo lež?

Je to lež. Dobrá práce. Překlad: Markst www.videacesky.cz

Komentáře (11)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tady se ukazuje ubohost českého publika. Všechna podobná videa mají 90 %, ale hned pokud je tam muslim, tak je všechno špatně. Co dodat...

212

Odpovědět

Tady se ukazuje ubohost podobných komentářů. Věštce a všeználky miluju.

92

Odpovědět

+Witty1Witty doufám, že pan GGg je dostatečným důkazem toho, že nejde o "věštbu" ale znalost české nátury. Takže Katoslavek měl alespoň o části hodnotících pravdu.

00

Odpovědět

Tak jako muslimka me yas tak moc neirituje(aspon vi kam jako zena patri). Co ale nemuzu vystat, jsou cerny huby, tenhle DNA odpad by se nemel z Afriky vyvazet

115

Odpovědět

Na to ze tam maj opicku opasanou dynamitem celkem slabota, ale celkem funny jak prehravaj, kdyz se s tim bavi.

546

Odpovědět

ved mi zlatko vieme prečo si vyhrala :)

729

Odpovědět

jj, je velmi dobra kucharka

365

Odpovědět

+skaven"MI vieme"? Ok, niekto opäť nastavil nové dno.

286