Vráží Jennifer Saunders do lidí koukajících do mobilu?Would I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:85
Počet zobrazení:5 661

Naráží Jennifer Saunders schválně do lidí, kteří koukají do mobilu místo na cestu? Je  v Davidově týmu spolu s Richardem Osmanem, u Leeho jsou Steph McGovern and Joe Sugg.

Poznámky: 
Bond Street je významná londýnská ulice proslulá módními butiky a klenotnictvími známých světových značek.

Přepis titulků

Schválně narážím do lidí, kteří při chůzi koukají do mobilů, protože si myslím, že je třeba dát jim lekci. Díky. - Tým Leeho. - Díky. - Jak moc? - Nakráčím přímo do nich. - Můžeš to předvést? - Když budu koukat do mobilu, jak moc bys do mě vrazila? - Máš mobil? Můžu to předstírat, jsem herec.

No to tvrdíš ty… Takže Lee se prochází po Bond Street, kouká na butiky a přemýšlí… - Musím být na telefonu, že jo? - Ne, musíš do něj koukat, ty idiote! - Nemluvit, koukat? - Ne, protože jinak bys ji viděl! - Píšeš zprávu nebo… Dobře, musím se vžít do role. Fajn. Zajímalo by mě, jestli Jennifer Saunders ještě žije. Jé, pardon. - Sakra.

- To je ono. To byla síla. To byla síla. No, ještě pořád žije. Je to tak… Je tak jemný a přesvědčivý herec, že? - Předpokládám, že i ty máš mobil a občas do něj koukáš. - Zastavím se a jdu bokem. Něco ti povím. To je docela pokrytecký od někoho, kdo okrádá jeptišky. - Co myslíte? Říká pravdu? - Myslím, že je to pravda. - Jo, mohla by být. Nebyl jsem si jistý, ale teď když jsem to zažil na vlastní kůži… Možná bychom s tím měli začít všichni.

Mohl bys to dělat, zatímco koukáš do mobilu. Kdybys trochu vzhlédnul. Támhle někdo kouká do mobilu, kouknu do mobilu… Bylo by to super, mohl bys to dělat a ještě přitom něco vyřizovat. Měli bychom vymyslet apku, co ukazuje lidi v okolí, kteří zrovna koukají do mobilu. - Abys viděl, kdy přesně budou před tebou. - Jo. „Kde je ten nepozorný hňup?“ Takže co tipujete? - Že je to pravda. - Dobře, Jennifer, byla to pravda, nebo to byla lež?

Byla to lež. Páni. Překlad: marysol www.videacesky.cz

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Stejný nešvar je chůze v protisměru. Tohle mě neskutečně vytáčí, ale nejsem takový macho, abych do lidí vrážel. Prostě se jen zastavím a počkám si, než té ženě dojde, že jde v protisměru a že rozhodně já jí uhýbat nebudu. Já nevím, proč to dělají zrovna ženy, ale schválně si všimněte, až půjdete dlouhou ulicí, že všechny ženy jdou vždy přesně po druhé straně. Když už potkají někoho v protisměru, tak je trkne, že by měly uhnout, ale po pár krocích už jdou zase v protisměru. A úplně nejvýživnější jsou ty lidi, co dělají "myšky" na poslední chvílí, protože ZROVNA TEĎ se rozhodli vejít do krámu nebo do dveří okolo kterých zrovna jdete vy. To jsou takový inteligenti, že místo toho, aby udělali vklidu jeden dva kroky, já mezitím udělám ty samé dva kroky a v pohodě bychom se vyhli.... ale to néé, to se nacpe do protisměru ke stěně, aby se protáhla těma 15-20cm, který dělí mne a stěnu.... tohle jako nepochopím nikdy.

103

Odpovědět

Se odstěhuj na vesnici. Nebo ještě líp - do jeskyně :)

011

Odpovědět

Já něco takového dělám roztahaným skupinkám. Chodník široký že tři lidé vedle sebe se na nej vejdou. Ale skupinka pěti lidí musí jít roztažená přes celou šířrku a některé nenapadne uhnout, i když mě evidentně zaregistrují. Pak už jen zpevním ramena a jdu skrz, bez ohledu na to kdo stojí v cestě.

20

Odpovědět

"Všechny", "vždy", "přesně"... Ooouuukeeej...
Víš co Ti pomůže? Nevidět v ostatních lidech nepřátele.

51

Odpovědět

A nezapomeň na Rusy, ti to dělají pořád. Já jdu a všechno ostatní je problém druhých (myslí si Rus) :-)

00

Odpovědět

To mě vadí lidi, co udělají krok z eskalátoru, zastaví se a začnou se rozhlížet... asi mají dojem, že se ten eskalátor kvůli nim zastaví nebo se přesune stranou, či co...
No a další co je oblíbené je postavit do dveří u autobusu, tramvaje, nejčastěji však u metra aby je vystupující lidi museli rozrážet... nejspíš nějaká úchylka...

20

Odpovědět

+randomofamberNebo když lidi nastupují do výtahu. Přepravní výtah pro min 10 lidí, ale já mám vždy tu smůlu, že jde přede mnou člověk, co jede snad poprvé v životě, protože se zastaví ve dveřích a začne zkoumat, jaké chce zmáčknout tlačítko....

00