Nevěřte muži v květované košiliWould I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:96
Počet zobrazení:6 186
Radí Mary Portas nevěřit mužům v květované košili? V Davidově týmu je s ní Rylan Clark-Neal, Lee má v týmu Saru Pascoe a Paula Sinhu.

Přepis titulků

Za ta léta v byznysu jsem se naučila jednu věc: Nikdy nevěřte muži v květované košili. Jasně. Lee. Co ti na těch chlapech vadí? Chtějí tím dát něco najevo. - Co? - Nic dobrého. Chtějí říct: „Koukejte na mě, poslouchejte mě, jsem vlivný a sexy.“ - Květinami?

- „Ukazuju svou ženskou stránku.“ - Platí to jen v byznysu? - Jo. Hodně jsem totiž pracovala v módním průmyslu. Aha. Dneska máš volno? Ty sis začala! Ne. Nemluvila jsem o tobě, Lee, to bych nikdy neudělala. - Vážně. - Muž v květovaný košili? - V byznysu.

Ten neděláš, ne? - Dělám byznys. - Zkus Mary něco nabídnout. - Dobře. Zdravíčko. Toustovač, paninko? - Ať zainvestuje do tvé firmy. - Zainvestujete do mý firmy? Moc toustovačů jsem neprodal. To bude mým chováním. Je váš chleba moc studenej? Co mám říct? Že dostanou zpátky peníze, 20 % z každé libry. Chcete koupit toustovač? Když mý toustovače nabídnete v obchodě… - Co?

- Pyramidové schéma. Když si jich vezmete hodně, můžete z nich udělat pyramidu. Možná je koupí Egypťani. Když říkáš, že ses za ta léta v byznysu naučila jednu věc, znamená to, že ses nic jiného nenaučila? Ne, naučila jsem se toho spoustu. Jestli ses toho naučila víc, tak co třeba? Nikdy nepracujte s komiky. Tak jo.

Co myslíte? Mluví pravdu, Lee? Může to být pravda. Co tipujete vy? Podle mě je to lež. Myslím, že Mary takhle lidi nesoudí. Proti jeho košili nic nemám. Je to komik, chápu to. - Mluvím o mužích v byznysu. - Jsem muž v showbyznysu. - To je něco jiného. - Není. Není nad showbyznys. Jednou jsem o tom slyšel písničku. Mluví podle vás Mary pravdu? Pravda, nebo lež? - Tipujeme…

- Podle mě lež. - Lež. - Lež. - Tipujete lež. Mary, pravda, nebo lež? Vskutku je to lež. Překlad: Snoopadoop www.videacesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Vidéo intéressante ! Merci.
https://fivenightsatfreddys.online

00

Odpovědět

Teta bola nejaká urazená :D

34

Odpovědět

Líbí se mi jeho představa pyramidového schéma :D

190

Odpovědět

Přesně.
On ví, jak pyramida funguje, ale je pohotový a udělal z toho dobrý vtip. :-D

50