Nigel Havers byl omylem na rande s mužemWould I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:146
Počet zobrazení:7 103
Jak mohl být Nigel Havers pár hodin omylem na rande s mužem? Je v týmu Davida s Greggem Wallacem. U Leeho je Charlie Brooker a Nina Wadia.

Přepis titulků

Jednou jsem byl na rande s flamenco tanečnicí, ze které se vyklubal muž. Lee, to ti něco připomíná, že? To mi připomíná časy, kdy jsem byl flamenco tanečník a šel jsem na rande s Nigelem Haversem. Kdy to bylo? Bylo mi kolem patnácti, šestnácti. A věděl jsi, když sis myslel, že to je ona, že je flamenco tanečnice?

Ano, viděl jsem ji tančit. Jo, její tanec tě přitahoval? Ano. A co se stalo potom, co jsi ji viděl tančit? Kde to bylo? Byl jsem na dovolené. - Kde? - Ve Španělsku. Děkuji. Ve Španělsku.

- Byl jsi sám, nebo s rodinou? - S rodinou. Dobře, sledoval jsi tanečnici, kolik jí bylo? Mladá, osmnáct, trochu starší. Je jí kolem osmnácti, co se stalo pak? Tipuji, že měla vystoupení. Viděl jsem ji tančit a rozhodl jsem se, že ji někam pozvu. A ona řekla: „Jo!“ „Aby bylo jasno, na prvním rande se nelíbám. Taková jsou pravidla.

Můžeš políbit, ale nesmíš chytat za koule.“ Nic jsi netušil. Jak jsi s ní poprvé mluvil? Kde byla, když jsi ji pozval ven? V hotelu, kde jsme byli. Šel jsi k ní do pokoje. Zaklepal jsi, ona zpanikařila a začala tancovat. Otevřela dveře a řekla: „Co pro tebe můžu udělat?“ Co se dělo pak? Ona kouří?

Měla by se rozhodnout, jestli dýmku, nebo špičku. Je velmi elegantní, venku kouří špičky a vevnitř dýmku. Jsi s ní venku a jak dlouho trvalo, než jsi zjistil, že je to muž? Pár hodin. Dvě hodiny. Jak k tomu došlo? Při ochmatávání, nebo při rozhovoru? Tohle je zajímavá otázka. Myslím, že můžu říct, že mluvím za celou skupinu. U pisoárů? Snažím si vzpomenout.

„Nebude vadit, když se tu postavím?“ Pardon, teď je venku. Na tanečním parketu. Tančili jste flamenco? Tančili jsme blízko sobě. Vím, k čemu to směřuje. Něco se dostalo mezi nás. Co jsi udělal, Nigele?

Udělal jsem tohle. A hned jsem odešel. Co myslíš, Lee? Je to hrozný příběh pro toho mladého hocha. Myslím si, že Nigel je velmi slušný muž, a dokážu si představit, jaký byl, když mu bylo šestnáct. Nejspíš milejší i stydlivější. Myslím si, že on by nejspíš do toho i tak šel. Nemyslím si, že bys mohl někoho pozvat a nevšimnout si, že je to muž.

Co si myslíš ty, Nino? Koneckonců jsi žena. Snad. Tyhle věci si myslím stávají mnoha hercům, když jsou hodně mladí a začínají být sebevědomí, takže si dokážu představit, že se něco takového stalo. - Tipuješ pravdu? - Ano. Co tipuješ, Lee? Pravdu, nebo lež? Lež.

Dobře, tipujete lež. Nigele Haversi, pravda, nebo lež? No, je to… pravda. Překlad: Markst www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

touhy, co teploušku

227

Odpovědět

Díky za video. "Would I Lie to You?" tady patří mezi moje nejoblíbenější příspěvky. Nechtěl jsi také napsat něco podobného, ale jen se ti nedaří gramatika, že ?
Nic si z toho nedělej, dcera s tím také válčí...

102

Odpovědět

vyhrkli mi slzy! :D

142