Obnažila se Sally Lindsay před uklízečem?Would I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:63
Počet zobrazení:2 442
Ukázala Sally Lindsay jednomu uklízeči úplně všechno? Vedle Sally je s Leem v týmu ještě Asim Chaudhry. V Davidově týmu jsou pak Stephen Bailey a Gemma Collins.

Přepis titulků

Protože jsem si ho s někým spletla, tak jsem jednomu uklízeči ukázala úplně všechno. - Davidův tým. - Ukázala všechno? - V jakém smyslu slova? - Fyzickém. Fyzickém. Svlékla ses. - Znala jsi ho? - Ne. Kdo sis myslela že je? A proč? Myslela jsem, že je to doktor.

- Aha. - Byla jsi někde na operaci? - Byla jsem v nemocnici. - Kde? Mezi Sidcupem a Greenwichem. - To je dost přesné. - Byla jsem těhotná. S dvojčaty. A když čekáte dvojčata, jsou všichni hrozně paranoidní. Byla jsem na prohlídce a spousta lidí se přišla podívat na můj porodní kanál. Takhle to řeknu. A když už vás tam zkontrolují tolikrát, tak si na to zvyknete.

Je to taková rutina: Blem a ven! A… Přišel první doktor… Blem a ven! Přišel druhý doktor… Blem a ven! Člověku je to už pak celkem jedno. A oni pořád jenom: „No já vám nevím…“ Pak někdo zaklepal. Přišel týpek v bílém plášti. Já na to: Blem a ven. A on: „Ne, já přišel uklidit!“ Řekl, že se měl postarat jen o podlahu a parapet?

Tak jo, Gemmo, co myslíš? Žiješ na severu. Co by dělala mezi Sidcupem a Greenwichem? Jak bys mohla být někde jinde, než kde bydlíš? Já myslela, že ti přidělí nemocnici, kam pak musíš. Jo, jinde by tě neošetřili. Uslyší tvůj přízvuk a řeknou: „Ani omylem.“ Já si naopak myslím, že kdyby to byla lež, tak by si Sally nevybrala nemocnici na jihu.

Přesně proto si myslím, že to je pravda. Co ty, Stephene? Já si myslím, že Sally je moc inteligentní na to, aby roztahovala nohy před uklízečem jen proto, že měl bílý plášť. Měli bychom to říkat nějakým hezčím způsobem. Můžu udělat to, co Sally?

- Jestli chceš. - Jen bez toho zvuku. - Myslíš, že je to lež? - Přikláním se spíš ke lži. - Jen kvůli… - Tomu Sidcupu. Ne, ne! Sidcupu věřím. Ale nemyslím si, že je tak blbá. Tahle situace je mi komfortní. Podle mě je to pravda, ale dám na vás.

- Říkáme lež. - Ale ne. Pojďme zjistit pravdu. Sally, byla to pravda, nebo lež? Byla to… pravda. Pardon. Je to tak! Ano, Sally jednomu uklízeči ukázala úplně všechno.

Byl to náročný den.

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Vidno, že Davidovi kolegovia v živote nebudú mať deti, tak si nevedia predstaviť podobnú situáciu. Bolo to vierohodné od začiatku.

51