Oholil si Lee Mack vousy kvůli Davidovi?Would I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:149
Počet zobrazení:10 315

Proč se Lee Mack oholil?

Přepis titulků

Překlad: Markst www.videacesky.cz Lee. Oholil jsem si vousy, které mi rostly týdny, protože jsem nechtěl, aby si David myslel, že se po něm opičím. Davide. V týmu, kde mají dva lidi vousy. Kdy k tomu došlo? Asi před dvěma měsíci.

Jak ti došlo, že mám vousy? Podíval jsem se na tebe a měl jsi vousy. Jsi v pořádku? Nezhroutil ses? Byli jste někdy spolu ve stejný místnosti, když jste měli vousy? Byli jsme spolu v rádiu a ty jsi měl vousy a pak... On si na to nepamatuje. Podívej se na jeho prázdné oči. "Co to je za chlapa? Myslel jsem, že to je můj řidič." Už mě poznáváš?

"Ahoj, pane Davide, hezké vousy." O pár měsíců později, nevím, jestli si to pamatuješ, jsem tě pozval domů na večeři. Ano, pamatuju. Díky bohu za to. Taky jsem tam byl. Rob tam taky byl. Hotová idylka.

Všichni jsme tam byli, seděli jsme stejně jako teď, já u svého stolu, Rob támhle a David ve vedlejší místnosti. To už jsi měl ty vousy oholené? Mám často vousy, když jsme doma a nejsem v televizi. A řekl jsem manželce: "David má vousy, mohl by si myslet, že se po něm opičím." Řekl jsem to jako vtip, ale zarylo se mi to do hlavy. Jako většina tvých vtipů. Tak jsem se rozhodl, že se oholím, aby mezi námi nedošlo k nedorozumění.

Takže ses na místě oholil? Oholil jsem se deset minut před tvým příjezdem. Pravda, nebo lež, Davide? Z té historky vychází jako někdo velmi starostlivý. Jo, taky ses nad tím mohl zamyslet, než jsi sem přišel. Vypadá to, že Leemu dost záleží na tvých pocitech. Je to velmi dojemné. Tak daleko bych nezacházel.

Dobře, Davide? Asi tipujeme pravdu. Dobře. Lee, pravda, nebo lež? Je to... pravda. Jsem hodný, Davide, jsem hodný. Je to pravda. Lee si oholil vousy, aby si David nemyslel, že se po něm opičí. Další.

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Budu úplně mimo téma, ale nevím kam jinam to napsat. Úplně se vám rozjebalo vyhledávání. Nabízí to jen několik posledních videí.

60

Odpovědět

Ahoj, je to tak, víme o tom a pracujeme na tom, aby to co nejdříve zase fungovalo. Díky za trpělivost :)

81

Odpovědět

Už by zase mělo vše fungovat :-)

41

Odpovědět

Prelozte tenhle dil!!!
Je naprosto bozi!
https://m.youtube.com/watch?v=2VWZPdpKjAk

290

Odpovědět

Pecka :D

50

Odpovědět

Odpovědět

at uz je to jakkoliv, je to naprosto nezajimava a zbytecna otazka...

219

Odpovědět

a přesto tato otázka pobavila mnohem více lidí a tedy byla mnohem zajímavější, než tvůj komentář ;)

302

Odpovědět

Davidovi to očividne dosť zalichotilo.

271