Patsy Palmer a ožralý pesWould I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:99
Počet zobrazení:8 493

Herečka a DJka Patsy Palmer bude vyprávět o příhodě s vodkou před natáčením EastEnders.

Přepis titulků

Dnes začínáš ty, Patsy. Pověz nám prosím svůj příběh. Ožrala jsem psa Wellarda při natáčení seriálu EastEnders. Co si myslí Davidův tým? Co bylo... Co... Co jsou to EastEnders? Děkuju. Kterým alkoholem? Vodkou.

Vodkou? Kolik jí měl? Byla to jen malá sklenka. Tohle je málo, že jo? Malá sklenka vodky? Byla to jedna z těch malých, kulatých skleniček s plochým dnem. Tím jsi akorát popsala skleničku. Jak jsi ho to donutila vypít?

Nenalila jsem to do něj, ale do jeho misky. On si myslel, že to je voda? Jo. Kolik toho vypil, než mu došlo, že to není voda? Vypil celou misku. Čekal bych, že kdyby to pil pes, tak by si v nějakou chvíli řekl: "Něco se mi nezdá." Když jsi pes a čichneš si k misce plné vodky, tak si řekneš: "To smrdí jak čuba z Birminghamu.

To určitě není voda." Čich, no jasně, to psi dělají pořád. Přesně. Proč jsi s sebou měla na natáčení EastEnders láhev vodky? Neměli jsme láhev vodky, jen skleničku. Když jsme tam začali pracovat, ve všech lahvích v hospodě byl skutečný alkohol. Tohle mi přijde jako špatnej přístup. Teď už ne kvůli bezpečnosti, ale předtím v hospodě měli skutečný alkohol.

Tak proto byl Den vždycky sprostý, protože všichni byli ožralí? Vodka byla zředěna s vodou, proto to pes nepoznal? Jo. Celý místo smrdí chlastem s ožralýma hercema, kteří zapomínají své texty. Byl trochu zvláštní a pak si lehl. Není to tak, že by začal dávat lidem pěstí.

Trochu jsme se báli, protože si lehl. Byl úplně potichu, jako když v té scéně zemřel, takže jsme věděli, že se to mohlo stát. Myslím si, že to je pravda, protože to je přesně to, co bych udělala já. Čekala bych, co se stane. Co tipnete? Ty myslíš... Myslím si, že pokud ses někdy pokusila ožrat psa, tak nejsi normální.

Myslíme si, že skoro každej, kdo by měl dost času a seděl by v místnosti s vodkou a psem, by ji nalil do něj, nebo do sebe. Takže tipujeme pravdu? Jo, pravda. Dobře, Patsy Palmer, je to pravda, nebo lež? Je to lež. Překlad: Markst www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Zkuste dát většímu psovi ( labrador, retriever, berdský salašnický atd.) pivo a bude vás pronásledovat a žádat si o další. Vyzkoušeno. =D

81