Plastový výrobek Lee MackaWould I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:314
Počet zobrazení:8 842

Lee Mack tvrdí, že po roce plastikového modelářství vyrobil jen jeden malý předmět. David Mitchell zjistí, co je na tom pravdy.

Přepis titulků

Lee je na řadě. Vlastnictví. Dobře, pod stolem je krabice, nejdřív prosím přečti kartičku, a potom nám ukaž, co je v krabici. Strávil jsem celý rok ve škole na hodinách plastikového modelářství a tohle je jediná věc, kterou jsem tam udělal. Co je plastikové modelářství? Co to je?

"Nevím, můžeme se na to podívat?" Děkuju. To je sračka. Hajzle, takovej respekt jsem měl k tvýmu plyšovýmu medvídkovi. Co to ale je? - Kupodivu jmenovka na zavazadlo. - Je to jmenovka na zavazadlo? Je to klíčenka. - Je to klíčenka?

- Jsi velkej sprortovní fanoušek? - Sleduju fotbal. - Jakýmu týmu fandíš? - Blackburn Rovers. - Blackburn Rovers? Blackburn nezačíná na L, že jo? Tak co znamená akronym LFC? Je to "Liberace kancléřem." Je to "Fotbalový klub Liverpool." - No jo. - Jo jo. Proč jsi udělal klíčenku Liverpool v plastikovém modelářství?

Protože neměli modrý a bílý plast pro Blackburn Rovers, měli ale červený plast, tak jsem si řekl: "No, tak udělám Fotbalový klub Liverpool, protože jsou červený." Jasně. Kolik let ti bylo, když jsi to dělal? Bylo to ve škole? Ne, bylo to v psychiatrický léčebně Broadmoor. Říkal jsi, že ti to zabralo rók. Ne, řekl jsem rok.

Nikdy jsem o plastikovém modelářstvím neslyšel. Jde o to, že v 1982 byl plast budoucnost. Já nikdy nijak neznevažoval plast, je v pohodě, plast považuju za užitečnej, ale školní předmět o plastikovém modelářství? - Jak jsi to vyřízl, co jsi použil? - No, tohle jsem nedělal. Nemyslím, že jsi na takový úrovni s tvojí plastikovou technikou, aby ses mohl chovat takhle povýšeně, pokud je tohle to jediný, co máš.

Za sebe musím říct, že tomu nevěřím. Strašně rád bych věděl, co to je, kdo to udělal, a proč, ale myslíme si, že to je lež? Všichni pro lež? Dobře, říkají, že to je lež. Lee, je to pravda, nebo lež? Ve skutečnosti je to pravda. Bože. Plastikové modelářství, lekce, která se nikdy neuplatnila.

Dělá ještě někdo plastikové modelářství? Dostal jsi za to nějakou známku? Dostal jsem dvakrát za jedna a hned jsem šel na Oxford, co sis myslel? Jo, je to pravda. Nevím, co přesně LFC znamená, ale myslím si, že první písmeno je líný. Markst www.videacesky.cz

Komentáře (11)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

1:07 Je nesprávne preložené. Hovorí "Liberace for chancellor" teda Liberace za kancelára. Myslí tým, samozrejme, známeho amerického pianistu. https://en.wikipedia.org/wiki/Liberace

11

Odpovědět

Beriem späť, čeština... zle som prečítal :-P

30

Odpovědět

Lazy Fucking Cunt

483

Odpovědět

Napadlo mě úplně to samé :D

121

Odpovědět

Ty mi asi čteš myšlenky. :D

11

Odpovědět

Rad by som tu videl tychto vtipnych britov castejsie. Stastie, ze som na videacesky, inak by som na nich pravdepodobne nenarazil.

170

Odpovědět

Would I lie to You přesně vystihuje, proč mám vč rád - ukázalo mi to pořad, o kterém jsem neměl sebemenší potuchy (i když jsem letmo zahlédnul českou verzi) a který se mi okamžitě zalíbil. Fabulace Lee Macka vždy stojí za to a když se do toho přidá můj oblíbený stand up komik Dara O´Briain, tak je o zábavu postaráno.
P. S. Plánuje se obnovení rubriky stand up?

500

Odpovědět

Děkuju.
Stand-upy zkusím zjistit.

250

Odpovědět

snad 5x jsem si pustil jak říká, že to je s****a :D absolutně dokonalý

321

Odpovědět

To bylo jasný že to bude pravda...

711

Odpovědět

Jsem si říkal,že to musí být pravda,jinak by to bylo o ničem :D

392