Pletl David O'Doherty návleky na nohy ptákům?Would I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:188
Počet zobrazení:8 606

Komik a muzikant David O'Doherty přinese malé návleky na nohy, které údajně plete ptákům.

Pokud máte rádi videa, která pro vás překládáme na VideaČesky, dejte nám hlas v anketě Křišťálová lupa v kategorii Zájmové weby. Díky za vaši přízeň!

Přepis titulků

Tohle je jeden z párů návleků na nohy pro ptáky, které jsem upletl. Vzal bych jich s sebou víc, ale ptáci je nosí. Ukážeš nám ty návleky? Žiju vedle vodního kanálu a labutě tam jsou nešťastný... Labutě? Ty se snažíš navléct návlek na nohy labuti? Nesnažil se, on to udělal. Jak jsi to sakra...

Labuti? Snažíš se je navléct přes blány a nenaštve se? Má velký zobák na... Tohle ví všichni, ale když se k labuti budeš chovat přátelsky... poznáš to tak, že nejdříve takhle zvedne křídla, pak kývne, jako by říkala: "Upleť mi návleky na nohy." Tyhle jsou pro labutě? Davide, kdyby ses k nim přiblížil, tak by ti zlomily ruku. To se ví.

To dělají. Zlomí ti ruce a královna je pak sní. Jak jsi jim je navléknul? Když dáš ruce takhle a potom zkusíš... Jen si popoběhnu. To je jak u OJ Simpsona, navlíkni mi je, tohle je labuť. To je labutí noha. S labutí je to jen o autoritě, takže sleduj. Mají blány.

To není užitečný, to labuti ublíží, zrovna jsi jí protrhl blánu. Víš, jak jsi na začátku říkal labuť? Jo. Nemyslel jsi vrabce? Davide, je čas se rozhodnout, vůbec nevím, k čemu se budeš přiklánět. Možná by labuť byla schopna to natáhnout na nohu, možná by labuť byla zahřátá z těchto neuvěřitelně malých a slabých kousků materiálu, které se navlékají zbytečně vysoko na její obří nohu.

Myslím, že to je pravda. Neříkej to! Tohle s tebou tenhle pořad udělá, začneš si myslet: "Není přece možný, aby to byla labuť, ale přesně kvůli tomu je to pravděpodobný." Pokud to nezačnete brát trochu vážně, tak znovu přivedu strýčka Iana. Tak co tipnete? Asi tipneme lež.

Říkáte lež. Chtěl bych říct, Robe, že pokud je to pravda, tak je mi to jedno. David, pravda, nebo lež? Obávám se, že můj příběh s návleky na nohy pro labutě... je lež. Díky bohu. Překlad: Markst www.videacesky.cz

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tohle je nejlepší show za poslední dobu co borci z videačesky překládají.. Vůbec nic jsem o tom nevěděl a teď mám přísun těchto videí praktický stále, strašně moc děkuji překladatelům :) Každopádně je to fakt paráda, sejde se pár lidí, řeší prakticky uplné blbosti co normální lidi v hospodě, ale prostě je to neskutečně zábavné a skvělé :)

70

Odpovědět

...swans are very unhappy around there...
THE SWANS?!

Narrator voice: It was at this moment, David knew, he f*cked up

210

Odpovědět

Navíc ptáci mají nohy studené od přírody (proto třeba kachnám a labutím nevadí chodit po ledu), takže…
https://cdn.birdwatchingdaily.com/2015/02/Gulls-leg_BRD-AZ0415_330x357.jpeg

20

Odpovědět

Sám z obrázku vidíš, že jsou prokrvené a ptáci jsou teplokrevní, tedy si sami krev ohřívají... Takže ne, opravdu nemají nohy studené od přírody a jakákoliv izolace by jim pomohla je udržet teplejší. Není to rohovina nebo něco podobného...

Bohužel nedomyslel velikost labutích nohou a to, že mokrý návlek pozbývá izolace.

A ještě k tvému komentu - uvědom si, proč si asi ptáci nohy chrání? Právě díky prohřátí. Někteří ptáci si právě proto mění nohy a stojí pouze na jedné. Nebo právě například kachny a labutě nohy zasouvají při volném plutí do prachového peří, kde se jim právě díky prokrvení nohy opět prohřejí.

00

Odpovědět

... labuť... panebože...

160

Odpovědět

0:31 tady to hodně kousal, aby se nezačal smát :-D :-D

140

Odpovědět

Nedokážu opsat jak moc tenhle pořad miluji :D :D :D

63