Pomohlo Kimberly Wyatt, že umí rozštěp?Would I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
97 %
83. nejoblíbenějšíTvoje hodnocení
Počet hodnocení:270
Počet zobrazení:13 797

20. listopadu začala nová série WILTY a toto je scénka z její první epizody. Vyprávět bude zpěvačka a tanečnice z The Pussycat Dolls Kimberly Wyatt.

Přepis titulků

Kimberly, jsi na řadě. Dobře. V momentě, kdy se mi rozbilo auto, se mi vyplatilo, že umím udělat rozštěp. Dobře. Tým Leeho. Abychom měli důkaz, dokážeš udělat rozštěp? Ano. To je zajímavý, protože jsem možná první, kdo řekne, že jsi, Kimberly...

Riskuju, když to říkám, ale jsi těhotná. Jsem. Díky bohu. Samozřejmě nechceme, abys ten rozštěp teď předváděla. - Pokud ho chceš vidět, tak ho udělám. - Ne, když jsi těhotná. Dokážeš to i teď, když jsi těhotná? Jo. Co jsi to za zrůdu?

Jsem tanečnice. Předpokládejme, že to umí. Počkat, počkat, celej národ chce ten rozštěp vidět. Ty nechceš vidět těhotnou Pussycat Doll dělat rozštěp? K nevíře. Není to celej národ... je to zhruba polovina národa. To vůbec není pravda.

Dobře, připraveni? Koukejte na to. Kimberly, je mi ctí ti říct, že to bude kluk. Dejme tomu, že umí udělat rozštěp. Umí! Ten příběh ale nebyl o tom, že umí rozštěp, příběh byl o tom... O čem, že byl ten příběh?

V momentě, kdy se mi rozbilo auto, se mi vyplatilo, že umím udělat rozštěp. Co se tedy stalo? Jela jsem do L.A. hledat práci jako tanečnice. Z mého auta se začalo kouřit a něco odtékalo. Tak jsem zastavila u nejbližší zastávky pro auta. Benzínové stanice, benzínky. Chtěla jsem to auto opravit sama. Zvedla jsem kapotu.

Správnej krok. Posoudit situaci a opravit to. Dobře. Kapota byla fakt těžká. Neříkáte tomu u vás kryt motoru? Říkáme, ale žiju tu pět let, takže se můj slovník začal trochu měnit. Zlepšovat se. Můj manžel říká, že mě zlepšuje.

Takže kapota byla fakt těžká a po té věci, co ji má držet, ani stopy. Byla jsem v loji, takže... Takže tvou nohou... Ani náhodou. Vede to k tomu? Chtěla jsem tam nalít olej a k tomu jsem potřebovala obě ruce. To ne. Prodavač mi držel trychtýř.

Měla jsem olej, ale potřebovala jsem zvednout kapotu. Použila jsem nohu... Proč jsi nešla za řidičem? Ještě lepší je, že ti někdo pomáhal s trychtýřem. Proč jsi mu neřekla: "Nemohl bys to podržet?" A potom malý nápomocný Velšan řekl: "Ne, lepší bude, když to uděláš ty." "Lepší bude, když to uděláš ty."

Takže kapota je zdvižená, tvoje noha je nahoře, co se dělo potom? Potom jsem lila olej do motoru a slyšela jsem pár chlapků, jak se pošklebují. Při rozštěpu? Při rozštěpu. Proč jsi je nepoprosila o pomoc? To jsem přesně udělala, Lee, otočila jsem se a zeptala: "Nechcete mi pomoct?"

Ti, co se posmívali, nebyli to Chuckle Brothers? Je to možný. Překřížili ruce a řekli: "Ne, ne." A smáli se dál. A proč jsi nepoložila vše na zem, nezvedla kapotu jednou rukou, neodšroubovala víčko, nestrčila tam trychtýř... Počkat, a kam dáš kuře a lišku? Hádám, že by ses trochu nahnula, bylo by to těžký, ale rozhodně ne těžší, než udělat rozštěp.

Co tipujete? Nejsem si jistej, normálně bych neváhal a tipl lež, ale ona dokáže zvednout nohu dost vysoko. Je to lež. Umí to, ale nemusela to dělat a neudělala by to. Nemůžu uvěřit těm chlápkům. Pokud ti ze všech lidí ani dva dospělí chlápci nejsou ochotní pomoct s autem, tak je to s Amerikou fakt špatný.

Nemůžu uvěřit tomu, že by ti dva nepomohli. Protože tohle Brity naštve, do teď nám USA nevadily. Tímhle končí ten hezký vztah. Tak jak, Lee? Oba říkají lež, budu držet s týmem a tipneme lež. Lež. Kimberly, pravda, nebo lež? Je to... pravda.

To snad ne. Překlad: Markst www.videacesky.cz

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Taky jsem si jako první říkal, k čemu jsou potřeba tři ruce na nalití oleje do motoru. :) Chlap jí pomáhal s trychtýřem, tak to klidně mohl podržet. A i jeden čllověk by to zvládl. Olej se dá v pohodě nalít rukou. :D

Ale osobně bych si prostě položil kapotu za hlavu, když bych v předklonu nalíval olej. Problém vyřešen. :)
Ale ženské mají asi logiku trochu jinak a je pro ně jednodušší rozštěp. :D

10

Odpovědět

Upřímně jsem čekal, že si tím rozštěpem stopla nějakého okolojedoucího řidiče, aby jí pomohl, ale asi by jí to v Americe nepomohlo...

41

Odpovědět

America is finished...

50

Odpovědět

Taky bych nepomohl v kůži těch chlápků. Jen bych si tiše sedl a žvejkal popkorn

372

Odpovědět

To jsem fakt nečekal. It´s true...

131

Odpovědět

Ten závěr jsem fakt nečekal. Buď si to už špatně pamatuje/neřekla vše nebo je naprosto vymaštěná.

133

Odpovědět

Ti chlapi, kteří ji nepomohli, jsou teda paka. Ne kvůli tomu že ji nepomohli, ale že to nenatočili, protože to bych chtěl fakt vidět :)

700

Odpovědět

Konečně jsem se zase mohl nahlas zasmát. :D
"It's a boy!" :D

960

Odpovědět

tá je sexy

481