Pořídila si Claudia Winkleman místo postele solárko?Would I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:60
Počet zobrazení:3 138

Spala Claudia Winkleman několik měsíců na zemi, protože si místo postele pořídila lehátko? S Claudií a Davidem je v týmu ještě Sara Barron. V Leeho týmu jsou Kate Bottley a Ed Gamble.

Přepis titulků

Několik měsíců jsem musela spát na zemi, protože jsem si místo postele pořídila solárko. - Leeho tým. - Kdy to bylo, Claudie? Ano… Myslím, že v devadesátkách. Proč sis solárko pořídila místo postele? Proč ne navíc k ní? - Ach ano, protože… - Klidně si to ještě jednou pročti. Ne, to nebude potřeba.

Nač postel? Budu spát na podlaze. Hlavně abych byla oranžová. To jsi tehdy chodila s Umpa-lumpou? Přesně tak. Popiš nám, jak jsi to solárko získala. Nekoupila jsem si ho. - Půjčila jsem si ho za peníze. - Za co? - Snaží se říct, že si ho pronajala. - Ano, pronajala jsem si solárko. „Haló?

Máte solárko? Dám vám peníze.“ „Jasně!“ A pak jsem pár měsíců… Vlastně několik měsíců… Na kolik tehdy vyšlo solárko? - Asi 40 liber měsíčně. - 40 liber za pronájem solárka? Jmenovali se Solárka k pronájmu tečka com. Super jméno. Cože?! Tečka com? V devadesátkách? Nebylo to tečka com. „Haló? Véháesky a tak, sendviče. A taky solárka.“ „Haló?

Solárka, sendviče a sladkosti, co chcete?“ Kde jsi tehdy bydlela? Už jsi vyrazila do světa? - Ano, byla jsem na vysoké. - Na jaké? - Na Cambridgi. - Ale ne! Je to lež. - Co jsi studovala? - Historii umění. Můžeme ji ozkoušet. Do toho, Ede. Kdy vznikl první obraz? Kde jsi měla pokoj?

Na univerzitním kampusu? Ne. Bylo to na silnici. Pokoj na silnici? Nebyl třeba uvnitř nějakého domu? Jo, to jo. - Spalas na zemi vedle solárka? - Scvrklá jako houba. Tak spím. Asi jsi pod tou lampou strávila moc času. Přivedla sis někdy někoho na pokoj? Na vysoké jsem měla poměrně neúspěšný milostný život. Muži odcházeli více opálení, než když tam přišli?

- Kate, co myslíš? - Je to záludné. - Když se do toho zamotává a váhá… - Ne, je to pravda. Mohla by to být falešná stopa. Oranžová stopa. - Řeknu lež. Podle mě je to lež. - Claudia už tu byla mnohokrát. Občas říká pravdu, občas lže. Ale vždycky platí, že sama neví, co se jí děje v hlavě. - Máš pořád solárko? - Ne. - Objevila jsem nový způsob.

- Jaký? Instantní opálení ve spreji. Jednou týdně. Dvakrát, když moderuju. - Taky jsem se nechal takhle nasprejovat. - Fakt? Než jsme jeli do Řecka, museli jsme vypadat opáleně. Takže k nám přišla jedna holka a v našem obýváku si postavila stan jak z Kriminálky Las Vegas. - Oblékla mě do papírových kalhot. - Sama tě do nich oblékla? „Drahoušku, do toho se nenasoukám!“ „No tak, zvedni nožku.“ - Je to pravda, nebo lež?

- Podle mě pravda. - Ty myslíš, že je to lež? - Ano. Podle mě to je… - Pravda. - Takže říkáte pravda? Fajn. Claudio, byla to pravda, nebo lež? Je to… pravda. Ano, je to tak, Claudia spala na zemi, aby měla místo na solárko.

Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nádherná a atraktivně prolhaná lhářka. Nechal bych si líbit..8-)

23

Odpovědět

Ano!! Nechal bych si jí líbit vy cajzli co dáváte dislikes! Je to tak!!

01

Odpovědět

+RutoldiourusJooooo dal bych si jí!!!! joooo!!

00