Praštil se Asim Chaudhry na rande do obličeje?Would I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:71
Počet zobrazení:4 402
Zkazil Asim Chaudhry své rande tím, že se udeřil do obličeje tak, že mu začala téct krev? V Leeho týmu je kromě Asima ještě Clare Balding. V Davidově týmu je jeho manželka, Victoria Coren Mitchell, a taky Greg James.

Přepis titulků

Jednou jsem si pokazil rande tím, že jsem se praštil do obličeje. - Davidův tým. - Popiš nám kontext. Ukazovali jsme, co umíme. A ona má hypermobilní klouby, takže… Opatrně, nezapomeň, že jsi sám sebe praštil do obličeje. Chtěla po mně, ať taky něco ukážu. A já na to, že se umím praštit. Ve skutečnosti se nepraštím, ale svezu se s tou ránou. Ale díky mému obřímu krku to zní skutečně. - Ukaž nám to.

- Vypadá to takhle. Jo? Nebolí to. Vypadá to dobře, ne? Pokud se snažíš zapůsobit na dívku na prvním rande, bylo by opravdu náročné najít něco lepšího. Není to nic moc. A v tom byl problém. Zapomněl jsem se s tou ránou svézt. Trefil jsem se do čelisti a začala mi krvácet tvář. Ona si toho nevšimla, ale já cítil v puse krev. Tak jsem šel na záchod.

„Za chvilku jsem zpět.“ Byl jsem na záchodě a pořád to teklo. Krvácela mi tvář a jazyk. Doslova mi to teklo z úst. Pak jsem začal být paranoidní. Bál jsem se, že si bude myslet, že kadím. Není nic horšího, než když si někdo myslí, že kadíš a v puse máš krev. Nic moc představa. Byl jsem tam aspoň 15 minut, pořád to teklo. Tak jsem šel domů, vypnul jsem telefon a už ji nikdy neviděl. To si děláš srandu!

- Opustil jsi restauraci. - Odešel jsem. Už jste měli jídlo na stole? - Teprve jsme čekali na předkrm. - To je horší! Takže tam na tebe takhle čekala… Pokud čekáš na předkrm, tak jste si objednali, takže pak přijde účet… Jo, mrzí mě to. Fakt. Kontaktovala tě, aby zjistila, co se stalo? No, jakože jo, ale neodpověděl jsem.

Mám se ještě jednou praštit? Představ si své první rande, Victorie. S Davidem jste museli mít první rande. Jaký byl Davidův trik? Čím tě David okouzlil? David zvolil staromódní důvtip a šarm a: „Já to vezmu.“ Proč? Co ti spadlo? Byla jsem z něj paf už před tím. Mohl se praštit a mně by to nevadilo. Hmm, v puse cítím zvratky.

Tak co myslíte? Připadá mi to dost negentlemanské. Jo. Stydím se za to. Je to už dávno, před šesti lety. Už bych to neudělal. Očividně se za to stydí. Podle mě to musí být pravda. - Co myslíš? - Taky myslím, že to bude pravda. - Jo, podle mě taky. - Takže říkáte pravda. Asime, byla to pravda, nebo lež? Byla to…

pravda. Promiň. Zavolám ti.

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

To je snad první host, který se vůbec nesnažil.

81