Předstíral Griff Rhys Jones, že je hluchý?Would I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:59
Počet zobrazení:4 186
Předstíral Griff Rhys Jones před princeznou Margaret, že je hluchý? S Davidem je v týmu ještě Jimmy Carr, hádají Lee, Susanna Reid a Dave Myers.

Přepis titulků

Předstíral jsem před princeznou Margaret, že jsem hluchý. Předstíral jsi, že jsi hluchý? - Ano. - Proč jsi předstíral, že jsi hluchý? Protože… Protože jsem jí… potřeboval dát najevo, že jsem nerozuměl tomu, co říkala. Co říkala? „O čem budete mluvit?“ Jak víš, že říkala tohle?

Předstíral jsem, že jsem hluchý. - Pak to zopakovala nahlas a jasně. - Cože? - Tlumočili ti to do znakového jazyka? - Cože? Přišla za mnou. Možná si vzpomínáte, že měla velmi specifickou mluvu. Seznámili nás. Představili nás. A pak se zeptala: „O čem…?“ - A tys řekl…

- Řekl jsem: „Promiňte, madam?“ A ona to zopakovala: „O čem…?“ Odpověděl jsem: „Ano.“ A ona na to: „Jak to myslíte, ano?“ Tak jsem řekl: „Omlouvám se, nezachytil jsem, co jste říkala. Jsem trochu nahluchlý.“ - A ona na to? - „O čem budete mluvit?“ O čem jsi mluvil?

- Cože? - Cos jí na tu její otázku odpověděl? - Cos jí řekl? - „Ještě nevím.“ Teď mluvíš se mnou, nebo s princeznou Margaret? Odpověď na její otázku byla: „Ještě nevím.“ - A cos pak teda řekl? - „Ještě nevím.“ Ne, to nemyslím. Ptala se: „O čem budete mluvit?“ Tys odpověděl: „Ještě nevím.“ Mě zajímá, o čem jsi pak mluvil při tý příležitosti, kdes mluvil.

- Měl jsem mít projev. - O čem? - Ještě neví. - To jsem ještě nevěděl. - O čem jsi mluvil? - O umění. - Cože? - O umění. - Nerozuměl jsem, cos říkal. - Měl jsem projev. Slyšíš líp, když máš brýle? Vidím tě. Vidím, jak se ti hýbou rty. Můžu z nich odezírat. - Byla to umělecká soutěž.

- Účastnil ses? Rozdával jsem ceny výhercům. Princeznu Margaret pozvali jako člena královské rodiny. Seznámili nás a já jsem jí nerozuměl ani slovo, - tak jsem lhal. - Předstíral jsi, že jsi hluchý. Lee. Co myslíte, je to pravda? - Susanno, co myslíš? - Za mě pravda. - Pravda. - Souhlas. Nemůžeš tam stát a říkat: „Cože?“ Myslím, že Griff by se snažil to nějak zakamuflovat.

- Za mě pravda. - Je to liška podšitá. Souhlas. Tipujete pravdu. Griffe, byla to pravda, nebo lež? Cože? - Pravda. - Je to pravda. Překlad: Snoopadoop www.videacesky.cz Je to pravda.

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Když to na začátku Lee zopakoval, na to šlo tak krásně odpovědět "Ne, já.".

30

Odpovědět

slabší díl

34

Odpovědět

Cože?

100