Přivlastnila si jednoruká opice tašku Alex Jones?Would I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:82
Počet zobrazení:5 281
Překvapil Alex Jones v zoo jistý netradiční zážitek s opicí? Lee má v týmu Stacey Dooley a Henninga Wehna, David Alex Jones a Rachel Paris.

Přepis titulků

Na nedávném výletě do zoo si mou tašku přivlastnila jednoruká opice. Lee. V zoo kde? V Londýně. Která ruka jí chyběla? Chyběla jí levá ruka, pravou měla. Když se na ni díváš, nebo z její perspektivy? Její levá ruka.

Proč jí chyběla ruka? Nevím. Byli jsme v té zoo prostě jen na výletě. - Nevím nic o její minulosti. - Jasně, chápu. - Byli? S kým jsi tam byla? - S manželem a synem. - Rodinný výlet do zoo. - Jo. Nejsou opice obvykle za mřížema nebo sklem? To jsou, pokud ovšem nejste v sekci Prales. V Pralese najdete ptáky, najdete tam opice, lenochody, je to naprostá anarchie.

Měla ta opice jméno? Obvykle jména mají. Ta opice se jmenovala Bandita. Jednoruký bandita, tak se říká hracím automatům. Co to bylo za opici? Asi ne šimpanz, co? Nejsem David Attenborough, netuším. Pardon, ale šimpanz, i když vypadá jako opice, není opice. Výborně.

Řekl jsem to schválně. I když je šimpanz bez debaty ve všech podstatných aspektech opice, tak není. Je ve speciální kategorii, kterou biologové vymysleli pro pedanty, aby ve chvíli, kdy někdo nazve šimpanze opicí jako ty teď, mohl pedant jako já říct: „Ne, ne, šimpanz není opice.“ A za to se nenávidím. Vítej v klubu! - Jak se to stalo? - Tlačím kočárek a ta opice seskočila ze stromu přímo na ten kočárek.

- Jako správná matka… - Vezmeš opici do náruče. …vezmu Teda do náruče. A opice se tak dostala k tašce na kočárku, zalezla dovnitř a rozptýlila svou DNA na všechny věci v tašce. Co? Jak velká je ta opice? Asi takhle? - Menší.

- Určitě to nebyla veverka? Dělala takhle? Myslím, Robe, že dělala spíš takhle. Nedáváš pozor? Nedávám pozor. Co myslíš, Lee? Je to pravda? Nic z toho, co řekla, nezní ani trochu věrohodně. Ty jsi šéf, ale podle mě je to lež jako věž. - Tipujeme lež.

- Tipujete lež. Tak jo. Alex, je to pravda, nebo lež? Je to… pravda. Překlad: Snoopadoop www.videacesky.cz Ano, je to pravda, Alexinu tašku si přivlastnila jednoruká opice. A máme i fotku. Tohle je ta opice v té tašce. Nahání to hrůzu.
 

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

HuhuHAHÁ!!!

40

Odpovědět

huhihhuhuhaha hui hui uiiiiiiiiii iiiiiiiii

00