Richard Osman a party ve vířivceWould I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
80 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:108
Počet zobrazení:8 390

Richard Osman bude vyprávět o party ve vířivce.

Přepis titulků

Dnes začínáš ty, Richarde. Na jedné loňské party... jsem skončil ve vířivce se třema lidma z pořadu Eggheads. Davidův tým. Kteří tři z Eggheads to byli? Byl tam Barry. Přesně, že jo? Kevin.

A Chris. Mohli ti Eggheads do vířivky jen na tři minuty? Co to bylo za party? Byla to party všech vzdělávacích pořadů dohromady. Šlo o focení. Byli jsme tam my, tím myslím pořad Pointless, Eggheads, The Chase a Fifteen to One. Jak jsi je tam dostal všechny? Zajímalo by mě, kdo dal tuhle party dohromady?

Předtím tam byli fotografové a k večeru se tam přidali náhodní lidé. Dobře. Kdo tam fotil? Radio Times, nebo TV Times. Takže šlo o fotku tebe a Eggheads ve vířivce, co tam ale dělali Fifteen to One a Chasers? Dělali jsme různé fotky jako pití šampaňského, vířivka. Mělo jít o dekadenci a užívání si luxusu.

Myšlenka byla dekadence ve vzdělávacích pořadech? Šampaňský, čokoláda, prostě užívání si. Čokoláda ve vířivce? To tam plula kolem vás bonboniéra? Řekl bych, že focení mnoha lidí z různých vzdělávacích pořadů ve směšných a luxusních prostředích je přesně to, co by časopisy chtěly. Například u poslední série tohoto pořadu jsme museli u stolu předstírat, že hrajeme poker a ksichtíme se u toho. Přesně.

Prostě to dělají místo toho, aby udělali normální fotku a titulek, kdy ten pořad poběží, což by bohatě stačilo. Já si užil tu pokerovou fotku, bylo fajn trávit čas s tebou a Leem mimo tenhle pořad, ale nevadí, jestli se ti to nelíbilo... Abych byl upřímný, Robe, taky mi to přišlo strašný. Dobře, tak co tipujete, Alane? Podle mě to není pravda. Dokážu si představit to focení, ale ne jeho ve vířivce.

Pokračovat v party po focení není něco, co jsme zvažovali my, že jo, Lee? Při zmíněném pokeru. Hned jak dal krytku na objektiv, už jsme byli v taxíku. Pamatuju si, že jsem stáhl okno a slyšel: "Jsem na řadě, kluci." "Jsem na řadě." "Skloň hlavu, dívá se." Rob mi napsal konec jeho historky v pěti dlouhých zprávách. Co si myslíš, Germaine?

Tipuju.... To je nějakej muzikál? Lež. - Lež. - Tipuješ lež? Lež. Oba tipují lež, tak tipneme lež. Takže tipujete lež, dobře. Richarde, vířivka, focení, pravda, nebo lež? Je to...

lež. Překlad: Markst www.videacesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Kdyby někoho zajímala ta fotka pokeru a nechtěli googlit: https://media.immediate.co.uk/volatile/sites/3/2014/09/57295.jpg?quality=90&resize=620,413 ;-)

351

Odpovědět

Eggheads je britská kvízová show.
Běží ve všední dny.
V každé epizodě je tým pěti kvízů a herních šampionů ( Eggheads ) vyzván týmem pěti soutěžících.
Mohli vyhrát až 75 000 liber v roce 2007.

192

Odpovědět

Googlit umím taky :D Ale radši bych věděl, o čem se mluví už předem a ne si vyhledávat během videa, o co jde, abych pochopil vtip.

87

Odpovědět

Trochu mi tu pod videem chybí vysvětlivky, třeba co je eggeheads. Když si to porovnám s perfektními poznámkami pod videem Platební karta, tak je to malé mínus. Jinak jsou titulky perfektní, díky za ně.

252

Odpovědět

Až na ty 3 minuty dost slabé...

34