Rob Brydon a bývalá práce v rádiuWould I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:138
Počet zobrazení:8 011

Rob Brydon je hostem a bude vyprávět o svých bývalých zaměstnáních v rádiu.

Přepis titulků

Jednou jsem pracoval zároveň jako DJ a hlasatel zpráv pro místní rádio a pro každou práci jsem používal jiný přízvuk. Fakt doufám, že to je pravda. Jaké přízvuky jsi používal? Když jsem dělal DJe, byl jsem tehdy mladší, takže jsem používal vyšší hlas a mluvil jsem takhle: "Děkuji velice." Když jsem četl zprávy, tak jsem mluvil takhle. - To není přízvuk, ale tón.

- Jo, to je tón. Kdybyste mě to nechali dokončit... Pro hlasatele zpráv jsem používal trochu velšský tón, protože jsem Velšan. Tak jsem byl trochu jako Anthony Hopkins: "Další zprávy. Hromadná nehoda na dálnici M4, na místo míří záchranáři." Trochu pomaleji s velšským rytmem. Bavil ses sám se sebou? Ne, to ne.

- Co to bylo za stanici? - BBC Radio Wales. To bylo v době, kdy v BBC Radio Wales museli šetřit? BBC Radio Wales musí šetřit neustále. Proč si nemohli dovolit hlasatele zpráv? Jsou drazí, Krishnane? Líbí se mi ta představa, že to Krishnan dělá v televizi. Nasadí si paruku a jde hlásit počasí. Poprvé se to stalo úplnou náhodou. Hlasatel zpráv nepřišel, byl to ranní pořad, od 6:30 do 7:30.

A jednou, když sněžilo, nepřišel. Zeptali se mě: "Přečteš zprávy?" Ze srandy jsem to udělal jiným hlasem, ale pak už to tak zůstalo. Četl jsi sportovní zprávy? Ne, od toho tam byl sporťák, David Cartwright. Zvláštní, že ty zprávy nechtěli po něm. Už jsme si ujasnili, Gabby, že jsi jen o málo lepší než zloděj. Takže to, že si sedíš a tváříš se, že jsi morálně na výši, zatímco já zaskakoval za kolegu, který uvízl, tak to je síla.

Čekal bych víc podpory od kapitána týmu, než kolik zrovna dostávám. Nic neříká, sedí a říká si: "Zajímalo by mě, co si teď myslí." Kde jsi, chlapáku? "Teď by, Davide, byl správný moment se přidat." Vím, že je pořád těžší někoho v televizi imitovat, ale tohle na to není vhodné místo. Naprosto s tebou souhlasím. Chtěl bych veřejně říct, že vše, co jsi řekl, zní naprosto uvěřitelně.

Já bych na tvém místě udělal přesně to samé. Lee, musíš se rozhodnout. Přišlo mi to skvělé a přál bych si, aby to byla pravda, ale nemyslím si to, protože by to bylo hloupé. Co si myslíš, Gabby? Myslím, že lež. - Taky lež. - Dobře, tipujeme lež. Tipujete lež?

- Tipují lež... - Ale je to... lež. Je to lež. Dobrá práce.

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Dotaz na admina:
Měla bych zájem o to být součástí týmu. Mohla bych prosím dostat info, jak se k vám dostat, pokud je možnost?
Žiji v UK a sleduji spoustu vtipných kanálů. Angličtina není problém.
Děkuji

20

Odpovědět

Ahoj, nové posily v týmu vítáme s otevřenou náručí :-) Doporučuji přečíst článek Sháníme překladatele , je aktualizovaný a dočteš se tam vše, co potřebuješ vědět. Hlavní je samozřejmě kontakt info@videacesky.cz :-) Budu se těšit na zprávu!

00

Odpovědět

Škoda, že to utnuli tak brzo, začínalo se to rozjíždět v zajímavých směrech. Imitace Davida velmi dobrá (je vidět, že se nevidí poprvé), David hasí co se dá a Gabbi je Gabbi. Lee bohužel nedostal prostor, ale i tak mě to opět pobavilo.

81