Rob Brydon a Robert Webb jako nejvíc sexy mužiWould I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:132
Počet zobrazení:8 728

V dnešní epizodě se dostane hned na dva tematicky podobné příběhy. Umístil se Rob Brydon mezi nejvíc sexy muži Walesu? A umístil se Robert Webb mezi nejvíc sexy muži planety?

Přepis titulků

Byl jsem zvolen 47. nejvíc sexy mužem Walesu. A 48. byl kdo? Myslím, že to byl John Humphrys. Kdo ten žebříček uspořádal? Wales má noviny zvané Western Mail. - Zeptali jsme se ho, ve kterém roce? - Jo, ve kterém roce? Určitě to nebylo v posledních deseti letech. Říká hotový George Clooney.

Bral bych to od Roberta, který má jistý šarm. Děkuju. Ale od někoho, koho odmítli Chuckle Brothers, to je něco. Jsi kapitán, koho tipneš? Tipneme lež. Tipují lež. Je to pravda, nebo lež? Je to pravda. Je to pravda.

Je to pravda, Rob byl jsem zvolen 47. nejvíc sexy mužem Walesu. Umístil by se výše, kdyby nedostal křeč do ruky z toho, jak si posílal hlasy. Další. Robert. Byl jsem zvolen 88. nejvíc sexy mužem světa. Kým? Čtenářkami nějakého ženského časopisu.

- Slepá a nenáročná. - To bys věděl. Byl to New Look nebo New Woman. Kolikátý byl David? - Nevím, jestli David... - Nebyl jsem tam, bohužel. Robert je považován za lépe vypadajícího z vaší dvojice. Kdyby to ale bylo na mně, tak můžu říci, že jako heterosexuál si myslím, že na tebe se kouká lépe než na něj. Je na tobě něco příjemného a možná sis všiml, že na tebe hodně koukám.

Jako heterosexuál. Prostě si myslím, že vypadá moc hezky. Mám ohledně toho smíšené pocity. Ale víš jak, díky. Robe, můžeme se vrátit k nim? Myslím si, že to je pravda. Jak to je, Roberte? Je to pravda. Překlad: Markst www.videacesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Diky me by ani nenapadlo hledat si to:)

30

Odpovědět

To bylo tak moc sestřihané nebo to vážně nemělo skoro žádné doplňující otázky?

50

Odpovědět

Je to jedna z prvních řad, tehdy to asi ještě neměli tak vychytané jako v těch pozdějších a jeli víc na kvantitu než kvalitu.

130

Odpovědět

Tohle je z rychlého kola.

10