Rob Brydon a sušenkyWould I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:125
Počet zobrazení:8 398
Rob Brydon tentokrát z novějších sérií. Tipovat a ptát se budou dnes oba týmy.

Přepis titulků

Vždy z balení vyhodím první a poslední sušenku, aniž bych je snědl. Proč? Protože ta nahoře je rozdrolená a nedokážu vysvětlit, proč vyhazuji i tu spodní. Tu spodní vyhodíš, ještě než začneš jíst, nebo až když se k ní dostaneš? Takhle vypadá balení sušenek, sundám vršek a ten kousek kolem visí. Čímž uvidíš dvě nebo tři...

Je to uspokojující otevírat. Ta třetí většinou bývá nerozdrolená. - Kvůli... - Které sušenky? Nech mě mluvit. Najednou rozumím k Billu Turnbullovi. Vylovím je, a protože ta první je většinou rozdrolená, tak se jí zbavím. Tím myslíš, že ji vyhodíš? - Do koše.

- To je škoda. Nebo ji hodím na zem psovi. Potom tu spodní, protože je dávám do... - Máš psa? - Ano, mám. Teď už neřekne, že nemá, on je v tomhle docela dobrý. - Mám černého labradora. - Dobrá. Se kterým děláš černoty. Sušenky vylovím a dám do dózy, ani nevím, jak se jmenuje. Pokud se bojíš, že sušenky budou zničené, necelé a rozdrolené, proč je dáváš do dózy?

Nejbezpečnější místo. To není. Balení je jak parkoviště pro sušenky. Jsou perfektně naskládané. Když je dáš do dózy, tak vznikne problém, kterému se snažíš vyhnout. Ty si myslíš, že je tam dávám takhle, že tu dózu dám manželce a ona jde na konec místnosti, já jdu na opačný konec a ptám se: "Jsi připravená?"

Tak je tam nedávám, Hugh. Takže je bereš po jednom a opatrně je pokládáš na dno dózy jak blázen. Ne, Davide, vyndám je, odsunu je do dózy a tam jsou v klidu. Co to je za sušenky? Čokoládové HobNobs, nebo ideálně... Nemusím to dělat s čokoládovými Leibniz, protože jsou v krabičce a tím pádem nerozdrolené. Ty dáváš čokoládové HobNobs svému psovi, ale čokoláda je pro psy jedovatá.

- Tys neviděl jeho mrtvého psa? - Vážně? Když to říkáš, on to vlastně nebyl černý labrador, když jsme ho dostali. Byl to zlatý retrívr. Abychom si to ujasnili, vyndáš sušenky, když jsou rozdrolené, tak je zahodíš. Když nejsou rozdrolené, tak je nezahodíš vždy, potom je rukou posuneš jak nějaký kouzelník. Potom je dáš do dózy, pokud to nejsou Liebovich nebo tak nějak.

Dáš je dovnitř, pak je vytáhneš, když jedna nerozdrolená zbude, tak ji dáš psovi, který byl hnědý a teď je černý. Tvrdíš nám, že tohle se děje u tebe doma. Jsi magor. Jasně, že to je pravda. Tipuješ lež? - Lež. - Všichni? Jo, náš tým tipuje lež. Dobře, lež. Davide? Jo, tomu dokážu uvěřit.

Také nemám rád rozdrolené sušenky. - Co tipujete? - Pravdu. Tipujete pravdu, dobře. Vy tipujete pravdu, vy lež. Je to... lež. Překlad: Markst www.videacesky.cz

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

M...C...B...P............... MCBP!!!

72

Odpovědět

Souhlasim. Tušíš kdo to je?

00

Odpovědět

;)

00

Odpovědět

Já jsem Jens. Jsem nejznámější osoba na videačesky a každý ví, že pracuji na designu Lego Star Wars.

312

Odpovědět


Odpovědět

Jensi, doporučil bych ti se přesunout na jiný kanál, ještě dvě-tři videa a budu v tom co děláš lepší než ty...

50

Odpovědět

tak ale na druhú stranu, stále lepšie ako tá reklama na vaginálnu masť, čo chodila predtým

00