Rob Brydon ve spršeWould I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:148
Počet zobrazení:8 057

Tentokrát bude vyprávět příběh Rob Brydon. O tom, jak probíhá jeho sprchování.

Poznámka: Lee ve videu naráží na fakt, že Rob Brydon byl v minulosti hlasem kačera z reklamy na WC čistič Duck.

Přepis titulků

Na řadě... jsem já! Dobře. Když se sprchuji, pouštím si znělku Show Bennyho Hilla. Jedině tak se dokážu vysprchovat za méně než čtyři minuty. Oba týmy se mohou ptát. Proč pospíchat? Proč musíš být hotový pod čtyři minuty? Kačer z reklamy na WC čistič Duck se sám nenamluví. Je to tím, že normálně bývám ve sprše dlouho. Líbí se mi tam.

- Jak dlouho? - 10–15 minut. Můžeš nám to popsat? Skutečně to chceš slyšet? Můžeš si stoupnout a předvést to. Už stojí. Opět tak drzá. Je mi to líto, Robe. Prokaž tomu malému Velšanovi trochu respektu. Moc se omlouvám za Fionu.

Předvedeš nám to? Než začneš, můžeme pustit hudbu? Vstoupil. Je vevnitř. Musí se svléknout. Všude, Robe, všude. Výborně. Co tipujete? Nejsem si jistý, udělej to znovu.

Davide, potřebujeme odpověď. Pravda, nebo lež? My tipneme pravdu. Vy tipujete pravdu. Týme Leeho, tipují pravdu. Tak já tipnu lež. Tipuješ lež. Oni pravdu. Je to... lež. Překlad: Markst www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

ja bych mohl na WILTY koukat od rana do vecera, to je fakt ten nejzabavnejsi porad, kterej jsem kdy videl..hlavne Lee je uplne v TOPu, ty jeho okamzity duchaplny reakce mu zavidim..viiiic videiiii pls !! :D

280

Odpovědět

Tak Rob si to představeníčko vyloženě užíval :-D

291