Rodiče Davida Mitchella se styděli za jeho kuchyňWould I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:98
Počet zobrazení:6 822
Styděli se rodiče Davida za jeho kuchyň? A co s tím udělal? V týmu má Nigela Haverse a Gregga Wallace. U Leeho je Charlie Brooker a Nina Wadia.

Přepis titulků

Mí rodiče mě nedávno donutili si udělat novou kuchyň, protože se za můj byt styděli. Lee. Jak špatná ta kuchyň byla? Mně přišla adekvátní. Tak dobrá? „Pojďme ke mně, zlato, mám velmi adekvátní kuchyň.“ Jak bys popsal svou starou kuchyň?

Měla plastové části, kteří… Kteří? Rád je personifikuji. „Ahoj, Briane, měl jsem velmi osamělý den.“ Přesně. „Brando, kam mi zmizely kalhoty?“ „Ahoj topinkovači Tommy, dělal jsi dnes něco?“ „Ne, žehlička Ian mi zavazí.“ Ne. Takže tvoji rodiče přišli a ty sis myslel, že tvá kuchyň není špatná?

Neměli z ní radost a nakonec řekli: „Fakt si myslíme, že bys to měl udělat. My to zařídíme, když to zaplatíš.“ Jsi kreativní, určitě jsi jim navrhl, jak by asi měla vypadat. Popiš mi kreativní kuchyň, kterou by někdo jako já mohl navrhnout. Mohl jsi říct: „Chci uprostřed ostrov, troubu od společnosti AGA a tradiční…“ Nejsem bůh, nevytvářím planetu. Chci ostrov a lagunu. A draky na severu. Jak vypadá ta nová kuchyň?

Normálně. Mám tam béžové skřínky… Už dlouho prodáváte kuchyně, pane? Co je to nejsložitější, co v kuchyni děláš? Asi… se tam obávám smrti. Co tipuješ, Lee? Co tipuješ, Nino?

Myslím, že lže, protože hodně otevírá oči, když lže. To dělá, i když je vzrušený. Co tipuješ, Charlie? Myslím, že to je pravda. Věřím tomu, že David se o svou kuchyň moc nezajímá. Dost lidí jo. Koukej na něj, je to pravda. - Dobře. - Tipujete pravdu? - Pravda. - Dobře. Davide, pravda, nebo lež? Je to skutečně pravda.

Překlad: Markst www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ten výraz Niny, když zjistila, že David je teda asi vzrušený :D

50

Odpovědět

Nepsané pravidlo WILTY: Vždycky když nějaký soutěžící prohlásí, že dokáže poznat lež dle mimiky, tak se ukáže, že nepozná vůbec nic.

51