S kým se muchlovala Mel Giedroyc?Would I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
98 %
18. nejoblíbenějšíTvoje hodnocení
Počet hodnocení:164
Počet zobrazení:9 656

Muchlovala se Mel Giedroyc s jiným soutěžícím z tohoto dílu Would I Lie to You? Spolu s ní je u Davida v týmu Dermot O'Leary, u Leeho jsou Josh Widdicombe a Matt Dawson.

Poznámky:
„Já jsem Spartakus“ je odkaz na slavnou scénu z filmu Spartakus z roku 1960.
Mistrovství světa v ragby vyhrála v roce 2003 anglická reprezentace.

Přepis titulků

Jednou jsem se muchlovala s osobou, která se dnes účastní Would I Lie To You?. S jedním z nás… šesti? 1, 2, 3… Jo, šesti. Počkej, já jsem tady taky. - Jo, šesti. - Mohl jsem to být já. - Nemuchlovala se sama se sebou. - Pravda. Bože, co to říkám. Myslím, že takhle okatě jsem své špatné chápání matiky ještě neprovalil. Takže jeden z nás šesti…

Proč říkám šesti? Vím, že já to nebyl. Jeden z vás pěti. Byls to ty? Je to pravda. Ne, ne, ne, já jsem Spartakus. Upřímně si myslím… Bude dost trapný, jestli se ukáže, že se s ní muchlovali všichni. Ale ona si vybavuje jen jednoho. Pokud je to pravda, bude si to ta osoba pamatovat, nebo to bylo v opilosti… Nevím, jestli si to pamatuje.

- Jestli to bude pravda, tak to může být hodně trapný. - Nevím. - Kdy to bylo? - Myslím, že v roce 1998, takže před 15 lety. - Jenom muchlovačka? - Jo. Byl to David na vejšce, že jo? - Proč, chodili spolu na školu? - Oba chodili na Cambridge, ne? - Chodili. - Jo. - A byli jste ve stejném…

- Ale… - Ne, ale… - Začíná se to zamotávat. David je… o dost mladší než já. - Takže to mohlo… - Ale ty ses pořád poflakovala okolo školy? A snažila se lovit zmatené prváky. Cos nám ještě neřekla, Mel, ještě jsi nám nevykreslila živou představu, třeba kdes byla, tak povídej. - Šlo o pracovní věc.

- Já to nebyl, já v životě nepracoval. Šlo o pracovní věc a všichni jsme pracovali opravdu tvrdě. Byla to dlouhá série a na závěr byla párty. - Přestaň na mě zírat, Mel. Děsíš mě. - Párty na konci série. - O jakou sérii šlo? - Mistrovství světa v ragby v roce 2003. Šlo o sérii zkušebních testů? - Šlo o pořad na konci devadesátek. - Late Lunch? Jmenoval se Late Lunch / Light Lunch. Takže ten člověk, kterého jsi políbila, byl hostem v pořadu, nebo v něm účinkoval…

Ne, byli jsme kolegové. Tohle je úplně nový typ kola. Už vůbec nezjišťujeme, jestli je to pravda, nebo ne, ale jen kdo to byl. Kdo to byl? Kdo byl ten, s kým ses líbala? Byl to Rob? Prosím, řekni, že když jsi ho líbala, tak nedělal tohle. S kým ses líbala?

Dermot, byl to Dermot. - Dermot? - Byl to Dermot. Páni. Tohle je bizarní, protože jestli to pravda není, chudák Dermot teď bude muset odpovědět na všechny naše otázky. Nemyslím, že se můžeš ptát jiných soutěžících. - Ne, jsme na neprobádaném území, tohle se ještě nikdy nestalo. - Robe? Můj výrok je následující: Můžete se ptát O'Learyho, nicméně…

on nemusí odpovídat, pokud nechce. Popravdě to platí pro každého z nás. Legálně nás nikdo nemůže nutit mluvit. Pokud chceš někoho donutit mluvit proti vůli, musíš použít waterboarding. Klidně na něj waterboarding zkusím, jestli chcete. Mel, co v tom pořadu Dermot dělal? Dermot byl zodpovědný za zapojení publika.

- Řekl Dermot, jestli si to pamatuje? - Pamatuješ si to? To by snížilo šance mého týmu, na to neodpovím. Jo, to se ti hodí, ale myslíš tím ne. - Takžes… - Dělal jsem na Light Lunch. - Cos tam dělal? - Měl jsem na starosti průzkum publika… - To je příhodný, když to zrovna řekla. Chodil jsi v roce 1998 s někým, nebo můžeme přitlačit? Nejsem si jistý. Tehdy jsi Dermote říkal, že s nikým nechodíš.

- Dobře, v tom případě to tak muselo být. - Jo. Tak co to bude, Lee? Co myslíš? Tohle je zajímavé, že? Myslím, že je to… - Možné. - Myslíš? - Myslím, že je to možné. - Jo, je. - Rozhodně. Myslím, že O'Leary se moc vyhýbal detailům a faktům. Což může být kvůli tomu, že si to nepamatuje, nebo si to pamatuje moc dobře, ale chce vyhrát.

- Džentlmen mlčí. - Myslím, že je to lež. - Myslíš, že je to lež? - Kvůli O'Learymu. Matte, co myslíš ty? Nejsem si jistý. Myslím, že data nesedí. Lež. - Tipneme tedy lež. - Tipujete lež. Myslím, že to může být pravda, ale dám na tým. Mel, byl to opravdu úžasný příběh, ale byla to pravda, nebo lež?

Robe, pánové, Dermote, byla to… pravda. Dermote, všechno, co Mel říkala, byla pravda? Stoprocentní. Ano, byla to pravda, Mel se muchlovala s Dermotem O'Learym.

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Některé Angličanky zrovna krásou nevynikají, ale sexepílu mají na rozdávání...

11

Odpovědět

Video pěkný, ale...Nějak mě nenapadá co bych sem měl k němu vlastně napsat..

214

Odpovědět

90% ľudí na internete nemá čo napísať, ale tak či tak zúfalo píšu a vyslovene žobrajú o kúsok pozronosti v ich úbohých životoch

201

Odpovědět

+novinky..cz:D :D :D pravda, na novinky.cz obzvláště. Jinak zápletka zajímavá od začátku do konce a s tímto obsazením a vtipem bych si já dovedl představit i klidně celovečerní film. Perfektní freestyle, jako vždy. Díky za videa, díky za překlad.

60

Odpovědět

Tak drž hubu pčo

15

Odpovědět

na svobodě projevu je krásné to, že nemusíte psát vůbec nic :D

90

Odpovědět

Bufallo Bill jde příkladem co sem napsat a všichni ostatní mě libově utřeli!

20

Odpovědět

Jinak jsem rád, že jsem alespon vám dal důvod sem něco napsat. Pokrytci..

10