Sanjeev Bhaskar a incident s Michaelem WinneremWould I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:126
Počet zobrazení:8 199

Sanjeev Bhaskar, komik, herec a držitel Řádu britského impéria, bude vyprávět o incidentu s dalším držitelem Řádu – Michaelem Winnerem.

Přepis titulků

Musel jsem poprosit Michaela Winnera, aby se uklidnil, protože jsem mu naboural do auta. Davide. Dobře. Bylo to... V době, kdy jsi chtěl, aby se uklidnil, byl už v úžasné reklamě pro společnost esure? Tam říkal to samé co teď ty, takže by se to hodilo. Nebo to bylo před lety, kdy byl naštvanější a měl ještě kariéru ve filmu?

Myslím, že to bylo předtím, než dělal reklamy. Možná se tím inspiroval. To je dost možný. Co měl za auto? Bentley. Jakou barvu? Nevím, bylo to za tmy. Byla noc, nebo to bylo tmavý Bantley?

Obojí. Obojí? Bylo špatně vidět, proto jsem ho naboural. Byl vůbec v autě? Myslíš, že jsem ho jen tak trefil do zadku? Býval to velký muž. Co jsi měl za auto? Vauxhall Cavalier.

Kde k té bouračce došlo? Na Kensington High Street v Londýně. Kdo s ním jel? Myslím, že nikdo. Jel sám? Jo, jel sám. Popiš nám to celý. Pršelo, byla tma, dupl jsem na brzdu a chlapík přede mnou dost nárazově taky, takže jsem ho naboural zezadu.

Takže jste oba vystoupili a ty jsi byl asi dost překvapený, že to je Michael Winner. Začal jsem se smát. Aha. A jak reagoval? Řekl: "To je náraz tak za tisíc liber." Dobře. Byl to ten samej Michael Winner.

Řekl: "Souhlasím s tím prvním gentlemanem." Začal se smát a řekl: "To není vtipný." A já řekl: "Podle mě je." Vyměnili jste si kontakty? Myslím, že já jsem mu dal kontakt na sebe, ale on ne. Vyměnili jste si Řád britského impéria? Neměl jsem ho. To bylo předtím?

Díky tomuhle incidentu jsi byl nominován na Řád britského impéria? Myslím, že bys měl být pasován na rytíře. To by ho musel zabít. Překvapuje mě, že neměl pasažéra, protože se kamarádí s Michaelem Cainem. Jel jsem cestou, když... nás trefili do zadku. Podíval jsem se kolem a kdo si myslíte, že to sakra byl? Sanjeev Bhaskar, než se stal držitelem Řádu.

Co si myslí Davidův tým? Michael Winner má řidiče. Vždy o něm mluví v rozhovorech. Ty tipuješ pravdu? Já jsem tak naivní, ale myslím... Tipujeme lež. Je to lež. Něco na tom bude, že by měl řidiče. Jelikož se musím k něčemu přiklonit, volím lež.

Tipuješ lež. Dobře. Sanjeeve Bhaskare, držiteli Řádu britského impéria, říkal jsi pravdu, nebo lež? Říkal jsem... pravdu. Překlad: Markst www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tyjo, to je hodně dobrej herec. Měl jsem pocit, že z něj ta lež sálá.

91

Odpovědět

Perfektni imitace Michaela Caina :D

130

Odpovědět

Sice se k ní dostal dosti vynuceným oslím můstkem, ale stálo to za to.

110