Sarah Millican se fotí, když je unavenáWould I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:158
Počet zobrazení:7 556

Sarah bude vyprávět o svém focení, když je unavená.

Je v týmu s Davidem a Huw Edwardsem. Lee má u sebe Josie Lawrence a Bradleyho Walshe.

Přepis titulků

Když se cítím unavená, tak se vyfotím. Potom tu fotku porovnám s dalšími svými fotografiemi, abych viděla, jak moc unavená jsem. Co si myslí tým Leeho? Kdy tohle začalo, Saro? Asi před třemi čtyřmi lety. Jak? Z nudy.

Jak tě to napadlo? Myslím, že jsem si jen fotila věci v bytě. Pak jsem si řekla, že se vyfotím. Když říkáš, že jsi unavená, tak tvé oči... Nebo jsi jen trochu unavená? Záleží. Někdy jen trochu, někdy opravdu hodně. Když nosíš brýle, tak únava ve tvých očích nejde na fotografii vidět... - Mám si je teď sundat? - Ano, prosím. Předveď nám to, Saro.

To je ono, to je ono. Upřímně vypadá naprosto zničeně. To jo, předveď nám to znovu. Jak by ses ohodnotila od jedné do deseti, kdyby jedna znamenala, že nejsi unavená? Nevidím se, proto se fotím. Když se na ty fotky podíváš, jak se pak cítíš? Někdy, když se cítím hodně unavená a vyfotím se a porovnám ji s dřívější fotkou, kde vypadám unaveněji, tak se cítím lépe. Děláš to, i když spíš?

Aniž by sis uvědomila, že jsi to udělala? Ne, v noci hodně jím, ale nefotím se. Ale určitě ne, když spíš, Saro, že? Nenabíráš ze stolku vedle sebe, když spíš? Ne, ale probudím se ráno s méně sušenkami, než jsem očekávala. Co tipuješ, Lee? Je to pravda, nebo si to vymyslela? - Tipuji pravdu. - Josie tipuje pravdu. Tipuji lež, Sara podle mě není tak směšná a marnivá.

Tak to máme problém, pokud je to pravda, že? Co tipneš, Lee? Dám na Josie a tipnu pravdu. Tipuješ pravdu, dobře. Saro, byla to pravda, nebo lež? Byla to... pravda. Dobrá práce. A skvělé není jen to, že to je pravda, ale máme i důkaz.

Podívejte na to. Saro, jak bys ohodnotila tuhle? Dobrých sedm z deseti. To byl náročný den, že? Dobře, snímek číslo dvě. Takhle vypadá šťastná únava. Šťastná únava? Podívejme se na snímek číslo tři. To jsi byla na kapačkách? Byla jsi udržována při životě? Ta je nejhorší, nedokázala jsem ani schovat ramínko od podprsenky. Ano, je to pravda, Sara se fotí, aby viděla, jak je unavená.

Já jsem hrozný pozdě v noci, někdy ráno nepoznám toho starého muže, který se na mě kouká v zrcadle. A někdy si nepamatuji, proč jsem ho vůbec pozval domů.

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář