Schoval Jack Whitehall holku pod přikrývku?Would I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:263
Počet zobrazení:10 835

Poprvé (na videacesky.cz) svůj příběh odvypráví host po boku Davida Mitchella - Jack Whitehall. Skutečně schoval holku pod přikrývku, když za ním ráno přišla celá rodina?

Přepis titulků

Schoval jsem holku do postele, když přišla celá moje rodina do pokoje, aby si se mnou popovídala. Dobře, Lee? Takže, kolik ti bylo? Bylo mi 18. Teď trochu znervózňující otázka... - 15. - Kolik bylo jí? Ne, už byla...

ve věku. Ve věku? - 44 - 65 Ne, už měla prostě věk. Co myslíš tím prostě věk? Trochu se navážíš do starších, nemyslíš? Naznačuješ, že Rob není normální? No, bylo by trochu divný, kdyby Rob byl v mojí posteli, ale... Ale řeknu ti, že je jednoduší ho schovat. Strčíš ho do peřiny, tu hodíš přes rameno a jdeš.

Takže jsi měl s tou slečnou něžnou chvíli, a když nastalo ráno, začátek nového dne, tak byla ukrytá pod přikrývkou. Přicházel můj táta... Ťuká. Řekl jsem: "Schovej se pod to." A co řekl táta? "Ani náhodou" Nechtěl jsem zažít tu trapnou chvíli, kdy tátovi tu holku představuju.

Tak jsem řekl: "Proč se neschováš pod to?" Byla hodně hubená? Čekal bych, že pod přikrývkou uvidíš tělo. A to nevíš, co všechno musí moje přikrývka zakrýt. Byla to hodně silná přikrývka, se spoustou... - Byla zima? - Jo, byla zima. Nejhorší je silná přikrývka v létě.

Nesnáším to. Mám dvě přikrývky v jednom, takže jednu vždycky vytáhnu. Já taky. Jednu vytáhnu v létě a v zimě ji vrátím. - Věřte, že to je úžasný způsob. - Je to skvělý. Vždycky je tahle show tak nudná? Teď to celé rozhodnu. Sledujte ho pozorně, když se ho zeptám na tuhle otázku. Jak se jmenovala? No, to nemů...

Nemůžu to říct v televizi. - Proč? - Chci zachovat její čest. Chodí často tvoje rodina k tobě do pokoje? Říkají: "Dobré ráno." Táta tam vždycky chodí. Přinese s sebou noviny a čte mi úryvky. A zbytek rodiny je za ním a ptají se: "Můžeme poslouchat?" Jenže mu tohle ráno přišel vánoční dopis, tak mi ho přišel přečíst. Jí jsem řekl, ať se schová.

Pak přišla máma a donesla čaj. Táta četl dopis a říká: "Molly, Barnaby, přidejte se k nám." To zní jako drsná rodina. Takže byli kolem postele a ona byla schovaná pod přikrývkou. Navíc ten dopis byl celkem dlouhej a musel jsem jí přidat trochu vzduchu. Takhle si jí přidal vzduch. Jednolůžková, dvoulůžková? Je to taková ta malá dvoulůžková postel.

- Těm se říká jednolůžková. - Jednolůžková. Jo, je to... Nikdy předtím se to nestalo? Podobnou situaci jsi předtím nezažil, nebo...? Už předtím jsem si vzal holku domu, ale dal jsem si pozor, aby se ráno proplížila pryč. Upoutal jsem tátovu pozornost, a řekl jsem jí: "Běž." Takovej byl plán?

Dostat ji ven, aby si toho nikdo nevšiml? Shozem na prádlo? Nevím, co je shoz na prádlo, sluha to normálně odnese z místnosti. To je pravda. Promiň. Plánoval jsem se s ní proplížit ven, abych nemusel takovou situaci řešit, ale nakonec byla pod přikrývkou dlouho. Musel jsem ji nakonec pustit ven. Ne pustit, to zní... ona tam původně chtěla být schovaná. Jediná možnost, jak ukrýt někoho ležícího pod přikrývkou, je si na něj lehnout ve stejné poloze, ve které je on.

Jo, byl jsem tak trochu... trochu jako... Co to sakra děláš? Abych byl, no, trochu na ní. Nemám rád, když se mě lidé dotýkají. Trochu... Dobře, co si myslíš Lee? - Myslím...

promiň Jime, co myslíš ty? - Pravda. - Myslíš, že pravda. - Spíš pravda, tipuju pravdu. Dobře, tipujeme pravdu. Říkáte pravda. Dobře, Jacku Whitehalle, říkal jsi pravdu, nebo lež? - Je to pravda. - Skandální. Markst www.videacesky.cz

Komentáře (15)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Britskej humor at its best :D

40

Odpovědět

To jsem udělal na cyklisťáku, když nám přišli zkontrolovat chatky :D

34

Odpovědět

nejak nechapu princip tyhle hry?
kdo overuje zda je to pravda ci ne?

vzdyt to je 50:50 naprosta p******a :)

238

Odpovědět

Podobná videa jsou naprosto skvělá :D
http://jpeg.cz/images/2016/04/24/lbT9f.png

280

Odpovědět

To je ale blba historka - Graham by uz tahal za paku, kdyby byl v kresle... :-)

2122

Odpovědět

Na začátku, když čte otázku říká, že jí schoval v posteli, ne pod postel, je to matoucí, než tam začnou pravidelně mluvit o přikrývkce ;).

70

Odpovědět

O tom vím. Máš samozřejmě pravdu, ale jak by mi pomohlo, kdybych na začátek napsal "Schoval jsem holku do postele..?" :)
Nejlepší by bylo hned na začátek říct "pod přikrývku," jenže jak sám slyšíš, takhle to na kartičce nemá. Chyba je tedy u nich. :)
A radši jsem zvolil "pod postel," když ve skutečnosti byla "pod přikrývkou."

No a kdybych hned na začátku zvolil nejvhodnější variantu "Schoval jsem holku pod přikrývku..." tak by se zase někomu jinýmu nelíbilo, že slovíčko bed překládám jako přikrývka.

71

Odpovědět

+MarkstMně by teda "v posteli" schovaná dívka jako překlad nevadila. Takhle jsem si u videa říkal, že je ten jeho příběh nedůveryhodnej, protože prvně říká pod postelí a pak pod přikrývkou. Tady bych kvůli tomu, že se člověk soustředí na fakta nechal to v posteli. ;)

210

Odpovědět

+MarkstUpraveno.

60

Odpovědět

A říkají tam taky někdy lež? Zatím všechno, co tu bylo, byla pravda. :D

114

Odpovědět

Pravda je větší zábava, obzvlášť, když jde o nějakou úplnou blbost, proto to vybírají, ale pár dobře zahraných lží tu bylo taky. :)

260

Odpovědět

Jop, několik dílů jsem si pustil a celkem pravidelně dávají lež (většinou alespon jednou za díl). Ale nejvtipnější jsou ty reálné, které se fakt staly.

190

Odpovědět

Odpovědět

Nemam rad, kdyz se me lide dotykaji :D

520

Odpovědět

Pacia sa mi ti briti. Hlavne Mackov hravy, bezprostredny humor. V tomto uryvku mu zdatne sekunduje Whitehall. A Mitchell hra tu quirky personu dokonale.

91