Sdílela Carol Vorderman lože se lvíčetem?Would I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:60
Počet zobrazení:2 934
Spala Carol Vorderman jedno celé léto se lvíčetem v jedné posteli? S Carol a Davidem je v týmu ještě Rhod Gilbert. V Leeho týmu jsou zase Hal Cruttenden a Kelly Hoppen.

Přepis titulků

Pracovala jsem na safari v obchodě s dárkovými předměty a pravidelně jsem sdílela lože se lvíčetem. Tým Leeho Macka. Ve kterém roce to bylo? Přibližně, nemusíš přesně. Tím chceš začít? Ve kterém roce, ale nemusíš přesně? Nechtěl jsem Carol přivést do rozpaků. Mohla říct, že jí bylo 18 v roce 1642. Stačí mi dekáda. Bylo to v polovině 70.

let. V polovině 70. let jsi pracovala na safari? - V tamním obchodě s dárkovými předměty. - Na jakém safari? Windsorském. Tehdy jsem na tom safari i bydlela. - Opravdu? - Se sestrou. - Počkat! - A ta sestra je člověk? Měla na tom safari domek. Měla s tím safari něco do činění, nebo ho postavili kolem ní?

Koupila si dům uprostřed ničeho a jednoho rána leží v posteli a slyší: - Žila na safari se svým manželem. - Jasně. - Ten pracoval se zvířaty. - Jmenoval se ten manžel nějak? Francis. Nosil domů mláďata, která zavrhla jejich matka. Ale ne, rozpláčeš mě. Jedno léto jsem za nimi přijela.

Ve vaně měli tučňáka. A v mé posteli bylo lvíče. Takže jsem celé léto spala se lvíčetem. Ale k ničemu nedošlo, že ne? Došlo! Opravdu! Bože můj! K něčemu došlo. Přijela tam moje máma… Vešla do ložnice a začala ječet.

Protože mě viděla v posteli se lvíčetem. Jak velké bylo? Bylo ještě hodně malé? Když jsem přijela, bylo takhle veliké. A než s ním skončila, tak takhle. Spala jsi i s dalšími zvířaty? - Ptám se vážně. - Ne. Koupala jsem se s tučňákem. - To ne! - Jak jinak. Vlezl si za tebou nepozván do vany?

Ne, to on byl ve vaně. Se studenou vodou. Takže jsem toho tučňáka musela z té vody dostat. Musela jsi ho sebrrrat? Co myslíte, Lee? - Nevím. Co myslíte? - Podle mě to může být pravda. Jo. Je to absurdní, ale je strašně přesvědčivá. - Když říkáš… - Kéž bych ji měl v týmu. Ne, moc se omlouvám!

Pardon! Lee, co to bude? Pravda, nebo lež? - Podle mě pravda. - Podle tebe? Taky pravda! Já se nechám přesvědčit. Pravda. Takže pravda. Dobrá. Carol Vorderman, lvíče v posteli, pravda, nebo lež? - Pravda! - Ty jo! Vidíš? Překlad: Xardass www.videacesky.cz Ano, je to tak.

Carol sdílela lože se lvíčetem.

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Interesting!

00