Seskočila Pam Ayres padákem jen proto, že se jí líbil instruktor?Would I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:55
Počet zobrazení:2 073
Skočili byste padákem jen proto, že by se vám líbil instruktor nebo instruktorka? A co Pam Ayres? S ní a Leem je v týmu ještě Kiell Smith-Bynoe. V Davidově týmu jsou pak Sarah Kendall a Richard Osman.

Přepis titulků

Seskočila jsem padákem jen proto, že se mi líbil instruktor. - Davidův tým. - Kdy to bylo? V sedmdesátých letech. Jak ses s tím instruktorem, který se ti líbil, setkala? Jeden příbuzný skákal padákem. A když jsem se koukala, jak skáče, jsem potkala toho instruktora. A okamžitě mě to k němu táhlo. - Takže…

- Proč neřekneš, že jsi mu propadla? Jsem básnířka, ráda věci říkám květnatě. To jo, já mám zase rád dvojsmysly. Jo propadla! Pardon, Lee. Omlouvám se, nejsem na tebe zvyklá. Popiš nám ho. Co tě na něm tak přitahovalo? Měl na sobě hodně popruhů. A safra. Co se ti líbí na mužích v popruzích? Nevím.

Na popruzích je něco temného… Popruhy prostě… Hlavně kolem rozkroku. - To… - Popravdě, Pam, tohle jsem fakt nečekal. - Pamatuješ si, jak se jmenoval? - Jo, Doug. - Doug? - Doug. Na tenhle přízvuk jsem hodně pyšná. Co jsi tedy udělala? Přihlásila jsem se k seskokům padákem. - Musela jsi taky nosit popruhy?

- Ach, ano. Připoutali tě k Dougovi? Taky jsem to zkoušel. Byla jsi vepředu jako já? Jako miminko v klokánku. Nikdy jsem se necítil víc v bezpečí. - Kterým směrem jsi čelil? - Směrem pryč. To je pro zbabělce. Já skákala sama. - Neskákala jsi na Dougovi? - Ne. Já myslel, že o to šlo. Ne.

Zjistila jsem to, když mě poklepal na rameno a řekl: „Hop.“ Starej romantik! Jak se to přesně odehrálo? Jeden den jsi šla někam s příbuzným, co skáče padákem. Co jsi tehdy měla v plánu? Letět letadlem, ze kterého skákal ten příbuzný? Ne, neměla jsem letět, měla jsem se jen dívat. A pak jsem si všimla toho instruktora. Byl v hangáru a vypadal k sežrání. - Mluvila jsi s ním?

- Jasně, řekla jsem: - „Jak se do tohohle oboru dá dostat?“ - Dost dobrý. Klasické svůdné pohupování hlavou. - Měla jsi s Dougem lekce? - Jo. - Popiš nám je. Byl ze západu Británie? - Ne. - Tak odkud? - Netuším. - Tak jak zněl? - Mluvil obecnou angličtinou. - Takže takhle. „Poslouchejte…“ - Přesně. „Musím si utáhnout tenhle popruh.“ „Tak a je to.

Lepší. Je třeba zastavit tok krve.“ Neříkal nic tak lascivního. Byl to dokonalý džentlmen a říkal: „Myslím, že tohle se vám bude líbit.“ Z toho se ti muselo rozbušit srdce! Tak co myslíte? Richarde? Zní to uvěřitelně. Nejdřív jsem tomu nevěřila, ale říkáš to stylem, že vyprávíš příběh, co se ti stal.

- Tak co, Davide? - Je to určitě pravda. - Bezpochyby? - Bezpochyby. Mám to před očima. Tak jo, podle nich je to pravda. Pam, byla to pravda, nebo lež? Můj příběh byl… pravda. Ano, je to tak, Pam seskočila padákem jen proto, že se jí líbil instruktor.

Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Krásnej příběh a skvělý díl. Vyprávěla to s takovou vervou, že jsem si na konci přál ať je to lež. Aby byli všichni zcela v šoku, včetně mě.
Děkuji za překlad :-).

71