Snědla Sarah Kendall plechovku kočičího žrádla?Would I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:50
Počet zobrazení:2 404

Zachránila se Sarah Kendall poté, co se ztratila v lese, tím, že snědla celou plechovku kočičího žrádla? Se Sarah a Davidem je v týmu ještě Richard Osman. V Leeho týmu jsou pak Pam Ayres a Kiell Smith-Bynoe.

Přepis titulků

Ztratila jsem se v lese a přežila jsem díky tomu, že jsem snědla plechovku kočičího žrádla. - Leeho tým. - Ty bláho. Kdy to bylo? V roce 1996. Jak jsi tu plechovku otevřela? Rozbila jsem ji o kámen. O nedaleký kámen. Trvalo to celkem dlouho. Skoro jako pračlověk.

- Čím jsi to jedla? - Prsty. - Na co jsi měla kočičí žrádlo? - Kočku už snědla. Pojďme trošku zpátky. Stalo se to v Austrálii? - Ano. - V jaké části Austrálie? Asi sedm hodin od Sydney. Chodila jsem na vysokou. A na téhle škole se pro prváky dělal takový zasvěcovací rituál. Skupina starších studentů nás vysadila v lese.

- Zní to dost traumaticky. - Skoro jako Hunger Games. - Ale s kočičím žrádlem. - To vám dali oni? - Jo. - Abyste měli co jíst? - Abychom neumřeli. - Za jak dlouho jsi ho snědla? - Jak dlouho jsi v tom lese byla? - Pár hodin. - Pár hodin?! - Jedlas kočičí žrádlo po dvou hodinách? No ty vole! Čekal jsem, že to bude aspoň…

No, několik dnů. Den čtyři. To bych tipoval já. Druhá hodina a už to vzdala. Jak dlouho jste v tom lese měli zůstat? Museli jsme sami najít cestu zpět. Dojet zpátky stopem. - Stopem? - Do města. Zkoušeli jsme to dojít, ale Austrálie je o dost větší než… - Než u mě doma na mapě? - Jo. - Tak co myslíte?

Pam? - Podle mě je to pravda. - Co myslíš ty, Kielli? - Ne, tomu nevěřím. - Lee? - No já… Má oči traumatizované ženy. - Dám na Pam a řeknu pravdu. - Dobře. Sarah, je to pravda, nebo lež? - Ten příběh je… - Ano? Pravda. Je to tak, Sarah snědla plechovku kočičího žrádla.

Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář