Snídaně Davida MitchellaWould I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:91
Počet zobrazení:5 934
Dodržuje David Mitchell pravidelný snídaňový režim? Má v týmu Richarda Osmana a Jennifer Saunders, u Leeho jsou Steph McGovern a Joe Sugg.

Přepis titulků

Můj snídaňový režim je během pracovního týdne následující: Pondělí – cornflaky, úterý – cornflaky, středa – cornflaky, čtvrtek – cornflaky a v pátek – fajnový cornflaky. - Tým Leeho. - Co jsou fajnový cornflaky? Jsou to cornflaky… s čokoládovým mlékem. - Takže ten název fajnový cornflaky jsi vymyslel sám?

- Jo, díky svému důvtipu. Jaks ten systém vymyslel, Davide? No, mám rád čokoládu. Je to taková odměna. Pátek je den odměn. Je to zábavný den, protože sice ještě není víkend, ale většinou, když víkend začne, tak už jsi z něj zklamaný. Takže očekávání, že se stane něco hezkého, je skoro vždycky hezčí než ta věc samotná. Takže nejlepší je páteční ráno? Jo, i když teď preferuju spíš čtvrtky, protože to se těšíš na pátek, který tě pak vždycky trochu zklame.

Popiš nám tedy svůj běžný postup, Davide. No… Postup? Vezmu si misku, dám do ní trošku cornflaků. Pak je zaliju mlékem, z boku, ne svrchu. - Nechci, aby se rozmočily. - Ne? Ne, mám rád, když se pomalu rozmáčejí odspodu, - ale nahoře zůstávají křupavé. - Jo. Tak proč tam nedáš nejdřív mléko a až pak cornflaky?

Protože… Protože mě to doslova nikdy nenapadlo. Lee, co myslíte? Je to nepravděpodobný, protože David, kterýho znám já, by řekl: „Cornflaky a mléko v pondělí, v úterý, ve středu i ve čtvrtek“ a až by se dostal k pátku, řekl by: „Radši nebudu nic riskovat.“ - Joe, co myslíš? - Nevěřím tomu. - Ne? - Ne. David působí nudně, ale nemyslím si, že je až tak nudnej.

Páni. - Tak co tipnete? Je to pravda? - Tipneme lež. - Tipujete lež? - Dobře, Davide, pravda nebo lež? - Je to… - lež. - Jo. Překlad: marysol www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář