Šťastná kostka Leeho MackaWould I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
97 %
165. nejoblíbenějšíTvoje hodnocení
Počet hodnocení:117
Počet zobrazení:6 323

Vlastní Lee Mack kostku, na které mu vždycky padne šestka? Jeho tým doplňují Jo Brand a Emma Bunton, u Davida jsou Jonnie Peacock a Shaun Williamson.

Poznámky:
Guys and Dolls je muzikál o hráčích kostkové hazardní hry Craps.

Přepis titulků

Na řadě je Lee. Vlastní předmět. Dobře. Pod stolem je krabice. Nejdřív polož předmět z ní na stůl a pak přečti kartu. Díky. Tohle je moje šťastná kostka. Vždycky mi na ní během tří hodů padne šestka.

Davide. Jo. No tak do toho. Víte, jak jsem na to přišel? - Povídej. - Otevřel jsem teď tuhle krabici. Jak dlouho to máš? Zhruba tak… 20 let. Tu kostku?

Myslel jsem, že mluvíš o mým syfilisu. Odkud to máš? Od jedný ženský z Highgate. Myslel jsem ten syfilis. Aha, pardon. Zaplatil jsem. 4,99 liber. Mysleli jsme tu kostku. Všude samý skvrny. Kdys poprvé přišel na to, že je tahle kostka šťastná?

Procházel jsem se uličkama Hongkongu. Ano… - Jsem v takový temný uličce. - Dobře. Je na ní obchůdek, co má otevřeno dlouho. Vejdu dovnitř, zazvoní zvoneček. A tam jeden malej Číňan. Počkat, to jsou Gremlins, tak nic. Tohle mám z Hamleys.

Dej nám nějaký příklad, kdys tu šťastnou kostku využil. Použil jsem ji… Pomohla mi dát se dohromady s mou první přítelkyní. Jen povídej. Jo, tak se jmenovala. Vlastně ne. Byla to Janet. Janet. Pomohla ti dát se dohromady s Janet. - Pomohla mi dát se dohromady s Janet, protože měla hrozně ráda kouzla.

- Dobře. A já jí řekl: „Taky umím udělat kouzlo.“ A ona řekla: „Jaký?“ A já: „Vidíš tu kostku? Garantuju ti, že vždycky když jí třikrát hodím, tak mi padne šestka. A kolikráts to musel udělat, než ti Janet řekla, že tě miluje? Nikdy neřekla, že mě miluje. Ale potom, co jsem ji hodil jednou, jsme se spolu vyspali. Možná bychom tu šťastnou kostku měli otestovat. Abychom lépe viděli, tak můžeš jít sem a využít ten kousek jeviště.

Budeš jako jeden z těch newyorských vrhačů z Guys and Dolls. A kdy ji mám hodit? Hnedka, nebo to je nuda? - Co takhle trošku napětí u posledního… - Jo. - Za 20 let mě nikdy nezklamala. Spolkl jsem ji. Tohle je první hod. - Co padlo, madam? - Pět. - Omlouvám se, pane. Pardon. Trapas.

To je Janet! Nic se neboj, ještě ti zbývají dva. Dobře. Jdu na to. Buďte upřímní, je to docela napínavý, ne? Je to vážně napínavý, že jo? No, lidi sledovali i Ber nebo neber. Pokus číslo dvě, jdeme na to. - Tři.

- Je to trojka. Takže se držíš svého příslibu, že počkáš na třetí hod. Kam jdeš? Sednout si. Tak co myslíte, je to pravda nebo… Musíš dodržet svůj slib. - Dobře. - Jde na to. - Do toho. Rád bych řekl, že osobně jsem přesvědčen o tom, že Lee lže, ale přesto mu teď padne šestka.

Je to tu. Lee Mack a jeho třetí pokus, musí hodit šestku. Točí se. Co to je? - Jaká čísla padla, pamatuje si to někdo? - Pět, tři a dva. Takže dohromady šestku taky nedají. Co myslíte? Mám dotaz. Je tohle určitě ta kostka, kterou jsem přinesl? Mám nápad.

Můžeme to udělat tak, že ještě jednou natočíme Leeho, jak čte kartu a říká: „Tohle je moje kostka, občas na ní padne šestka.“ Takže co tipnete? Jonnie? - Lež? - Lež. - Lež. Lee? Pravda, nebo lež? Byla to lež. Překlad: marysol www.videacesky.cz

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tohle je krásná ukázka toho, jak jsou v tom už ostřílení :)

20

Odpovědět

Ale musí se uznat, že improvizoval statečně :)

90

Odpovědět

5+3-2=...? :)

230

Odpovědět

Dobrý postřeh :-)

50

Odpovědět

... mohli mu alespoň dát cinknutou kostku, když už ho nutili házet... pak by hodil třeba 20x z toho tak 7-10 šestek a hned by to bylo napínavější...

151

Odpovědět

taky mě to napadlo :D

10