Stephen Mangan uhádl přesný počet bonbónů v Mini CooperuWould I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:101
Počet zobrazení:5 850
Je v týmu Davida s Fern Britton. U Leeho je Reginald D. Hunter a Ken Livingstone.

Přepis titulků

Jo, jednou jsem tipl přesný počet bonbónů v Mini Cooperu a získal jsem cenu od nejvyššího Brita. Kolik bonbónů bylo v autě? Jo. Nepamatuju si to, popravdě. A kdy se to stalo? Bylo mi kolem jedenácti. Můžeš říct, kolik jich zhruba bylo?

Okolo čtyř tisíc. Byly celkem… Celkem velké, nemyslím si… Čtyři tisíce bonbónů v Mini Cooperu? Nemyslím si, že byly opravdové. Nejspíš to byly velké falešné bonbóny. Co to bylo za bonbóny? Kvůli čemu jsi začal mít podezření, že jsou falešné? Byly moc velké na snědení.

- Zhruba takhle velké? - Ano, celkem velké. Nevím, jo. Takže měli obří falešné bonbóny v Mini Cooperu? - Jo. - Mám ohledně tvého příběhu pochybnosti. Jo, nepamatuješ si množství, velikost, vybavuješ si aspoň zemi? Jo, bylo to v nákupním centru Brent Cross. A vyhrál jsem sto liber. - Cože? - To byla ta cena. - Sto liber?

- Sto liber. V jakém to bylo roce? Konec osmdesátek? Osmdesát, osmdesát tři, tak nějak. Konec osmdesátek a osmdesát tři? Dám ti radu, nesnaž se dostat do politiky, neměl bys šanci. On ví. Mám pocit, že se blížíte k rozhodnutí, Lee. - Co tipneme, Kene? - Lže. Zníš jistě.

Reginalde? Nejdřív jsem si říkal, že ten příběh je až moc úžasný, aby se vůbec někomu stal. Ale pak jsem si řekl, že vypadáš jako někdo, kdo by mohl udělat cokoliv. Tipuju pravdu. Nevím, jestli dát na Reginalda a jeho zdvořilý šarm… nebo na tebe. Dám na Kena, že neříká pravdu. Tipujete lež?

Dobře. Steve Mangane, pravda, nebo lež? Je to ve skutečnosti… pravda. Ne! Ne, ne, ne! Ne! Ano, je to pravda. Stephen uhádl přesný počet bonbónů v Mini Cooperu a získal cenu od nejvyššího Brita.

Jsem rád, že ten příběh skončil dobře, když v něm bylo auto, bonbóny a cizí muž. Překlad: Markst www.videacesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Video pobavilo, jenom je škoda, že výsledek vykecal rovnou název videa.

713

Odpovědět

Ale houby, ten název je v oznamovacím tvaru často a není pravidlem, že by to pak byla pravda.

191

Odpovědět

+AnonyMařka"není pravidlem, že by to pak byla pravda."
to je sice hezky, ale...

VY DVA DEBILOVE JSTE TO NUTNE MUSELI POSRAT CO ?

57

Odpovědět

Je uplne jedno ci je pravda alebo loz napisana priamo v nazve, vacsina ludi to pozera kvoli tomu pribehu okolo :)

123

Odpovědět

+asdffdsahm ja ne. uz me to nebavi nebudu se divat

14