Steve Davis a syn sultána BrunejeWould I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:75
Počet zobrazení:5 098

Trénoval Steve Davis syna brunejského sultána, dokud ho nevyhodili kvůli incidentu se sýrovým sendvičem? Steve je u Leeho spolu se Sarou Pascoe, u Davida jsou Claudia Winkleman a  Craig Parkinson.

Poznámky:
Babybel je značka polotvrdých sýrů, na které můžete narazit i v českých supermarketech. Ve variantě Mini Babybel jde o malá sýrová kolečka o 20 gramech.

Přepis titulků

Trénoval jsem syna sultána Bruneje, dokud mě nevyhodil kvůli incidentu se sýrovým sendvičem. Davidův tým. V jaké činnosti jsi trénoval syna sultána Bruneje? Ve snookeru. - Ve snookeru? - Skvělý. Snooker miluju. Kde se to trénování odehrávalo? Ne ve snookerovým klubu, protože…

Evidentně, kvůli bezpečnosti… Dobře, tak já se zeptám ještě jednou. Kde se neodehrávalo? - A ty na to můžeš říct… - Bez komentáře. - …v klubu, skákacím hradu, cokoliv. - Chodil jsem do jejich domu v Londýně. - Tak to musejí mít nějaký peníze. Jak… Jak často jsi ho trénoval? Bylo to dlouhodobě? Dokud ho to nezačalo nudit. Což souviselo i se mnou. Dobře. Zmínils sýrovej sendvič.

Jak ten s tím souvisí? Jedna z věcí, co jsem dělával, byla, že jsem se odměňoval za dobrej výkon. Když jsem dal 50- nebo 100bodovej náběh, tak jsem si mohl dát sýrovej sendvič. Tak jsem si říkal, že to zkusím i na něj. Co měl podle tebe udělat, aby měl nárok na sýrový sendvič? Potopit tři červený. Tři černý. V řadě? - No tak se ta hra obvykle hraje.

- No jo. A jeho odměnou byl Mini Babybel a chleba? Ptal jsem se na jeho nejoblíbenější jídlo a on řekl sýrovej sendvič. - Nejoblíbenější jídlo syna sultána Bruneje je sýrový sendvič? - No… - Asi už je unavený ze všech… - Kaviárů. - …paštik z jednorožčích jater a… Potřebujeme zjistit, proč tě vyhodili, jak to souviselo s tím sýrovým sendvičem. Myslím, že mu předtím nikdo nikdy neřekl, že si nemůže dát sendvič. Takže nejdřív souhlasil se vším tím potápěním před konzumací sendviče, - Jo.

- …ale pak se změnila atmosféra? Steve, od doby, cos ho začal trénovat, do doby, než tě vyhodili, viděls velkej pokrok v jeho hraní? Jo, jo. Opravdu? Šestinásobnej mistr světa. Dobře, čas hádat, Davide. Co myslíte? - Pravda. - Jo. - Pravda? - Hádáme pravdu.

- Hádáte pravdu. Steve, byla to pravda, nebo to byla lež? Byla to pravda. Překlad: marysol www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář