Stříhá Leemu Mackovi nehty manželka?Would I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:90
Počet zobrazení:5 752
Bojí se Lee Mack stříhání nehtů natolik, že to za něj musí dělat jeho manželka? V týmu má Angelu Scanlon a Chrise McCauslanda, u Davida jsou Gabby Logan a John Simm.

Přepis titulků

Protože se hrozně bojím stříhání nehtů, jednou za měsíc si dám pořádný lok kapek na nachlazení a požádám manželku, aby mi je ostříhala, zatímco spím. Davidův tým. Proč se tak bojíš stříhání nehtů? Protože když jsem byl malý a nehty mi stříhal děda, tak mi jeden nehet vletěl přímo do oka a já musel na pohotovost, protože nešel vyndat.

- Od té doby se toho hrozně bojím. - Lidem do oka vlétnou smítka prachu. - Jak se tam dostal nehet? - Děda bojoval ve válce. A bohužel měl jen palec a jeden další prst, tak akorát na používání nůžek, ale ne dost na to, aby z očí něco vyndal. Takže přišel o tři prsty na každé ruce? Přišel o pět prstů na téhle ruce.

A o tři na téhle. - Měl jen tyhle dva. - Jen ty dva? A jmenoval se Edward. A neuvěříte, jakou měl přezdívku. Musí být těžký držet nůžky jen dvěma prsty. Já vím, byl to génius. Mezitím co se ten incident stal, kdyžs byl malý, ti bylo řekněme 8 nebo 9? Můžeš říkat, co chceš. - Kolik ti bylo, když se to stalo? 15, 16? - 8 nebo 10. Dobře, 8 nebo 10.

A pak… A pak ti stříhala nehty až tvá žena. Tos ji potkal v 11, ve 12? Nepamatuju si, kdy to bylo. - Tipla bych, že někdy po dvacítce. - Jo. Takže kdo ti nehty stříhal těch 13 let? Máma mi stříhala nehty, než… - Než jsem byl už dost starý. - S kapkami? Ne, sama. Ty kapky jste začali používat hned, nebo až později?

Ne, moje… Moje máma… Nechci, aby na ni žena žárlila. Víte, jak to s nimi a matkami bývá. Máma měla jemnější dotek. - Dokázala mi ustřihnout prsty, aniž by mě to traumatizovalo. - Ne prsty, ale nehty. - Já řekl prsty? - Jo. - To se teda omlouvám, Robe. Musím říct, že to by byl fakt jemný dotek, kdyby ti ustřihla prsty bez toho… Byla by nejlepším chirurgem své doby. Ne, nepotřebovala…

S ní nepotřebovali anestézii. Tak něžná práce se skalpelem. Nehty, stříhala mi nehty velmi něžně. Znáš moji ženu. Má obrovské drsné ruce. A nemá ten jemný dotek. - Vzpomínáš si, jak tě minule moje žena chytla za ruku a tys omdlel? - Jo. Čau, Robe! Co tvoje předchozí přítelkyně? Dá se říct, že za mých mladých let měly některé přítelkyně jemnější ruce než jiné.

Kapky se přidaly asi u přítelkyně číslo tři. Přítelkyně číslo dvě používala chloroform. Ta byla obzvlášť drsná. Jedna z nich mě vzala k veterináři. - Co myslíš, Davide? - Pro mě to jsou ty věci, které řekl, co nejsou uvěřitelné. Kdybych měl být konkrétní, tak by to bylo všechno, co řekl. - Po přečtení karty? - Jo. - Tipneme lež. - Dobře. Tipují lež. Lee, byla to pravda, nebo to byla lež?

Byla to… lež. Překlad: marysol www.videacesky.cz

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Řekl bych, že Lee úplně rezignoval na vítězství a prostě jen bavil.

120

Odpovědět

Hele ale proto je z nich top. Klidně prohraje, aby pobavil ostatní a to se moc nevidí :-)

50

Odpovědět

Podle mě Lee v 1:20 říká "I'm sorry, what?".

00

Odpovědět

Nikoliv, Lee říká „You can say what you want“. Proto se také publikum tak směje :) Kontroloval jsem i titulky na YouTube, kde je to taky tak (tím neříkám, že titulky na YouTube jsou vždy správně, ale tady to sedí). Je fakt, že celkem huhlá a je mu špatně rozumět, ale mně přijde, že to tam celkem slyšet jde.

Edit: Taky jsem našel tento přepis, kde je to také tak, jak píšu: https://subslikescript.com/series/Would_I_Lie_to_You-1055238/season-13/episode-5-The_Unseen_Bits Pravděpodobně je to stejný zdroj, ze kterého vznikly ty titulky.

60

Odpovědět

+XardassVidím to stejně jako Xardass, navíc je to takový ten typ vyhýbavé odpovědi, který jsou pro Leeho docela typický :)

70

Odpovědět

+XardassOK, pustil jsem si to několikrát zpomaleně a už to tam taky s trochou snahy najdu. Omluva. :-) Ale fascinuje mě, že tomu to publikum tak bez problémů rozumí...

80

Odpovědět

+jjkNěkdo možná rozumí, někdo se směje, protože se smějou lidi kolem. Taky je potřeba vzít v potaz, že je to jejich mateřština :)

50

Odpovědět

Jen si tak rikam... pokud jeho dedecek mel jen dva prsty na jedny ruce, kteryma ovladal nuzky... jaky dalsi nehty si teda strihal? Nehty na nohou nezminili ani jednou :)

00

Odpovědět

Nehty stříhal vnukovi (Leemu).

10