Strkal Noddy Holder v převleku Josefa do osla?Would I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:91
Počet zobrazení:5 495

Musel Noddy Holder odstrčit osla z cesty, zatímco byl oblečený jako svatý Josef? Je u Davida spolu s Lily Allen, tým Leeho doplňují James Acaster a Sian Gibson.

Poznámky:
Ušatec (v originále Big Ears) je jednou z hlavních postav animovaného dětského seriálu Noddy (u nás Místo pro Noddyho).
Elvis Costello je britský skladatel a zpěvák.

Přepis titulků

O jedné prosincové noci jsem v převleku za Josefa musel vystrčit osla pryč z venkovské cesty. - Tým Leeho. - Kdy to bylo, Noddy? - V půlce sedmdesátek. - Pročs byl převlečenej za Josefa? Jeden kamarád pořádal každé Vánoce večírek a vždycky se tam nosilo nóbl oblečení, ale zrovna tenhle rok ho chtěl udělat na téma narození Ježíška. - Původně jsem chtěl jít za archanděla Gabriela.

- Dobře. Ale on řekl: „Nemůžeš dělat Gabriela. Můžeš být Josef.“ - Pročs nemohl dělat Gabriela? Kvůli přízvuku? - Asi. „Hele, koukejte. To je malej Ježíšek.“ - Takže jsem se ovinul starým závěsem a na hlavu si dal utěrku. - Jako dneska. - Čí to byla párty? - Mého nejlepšího přítele. - A… - Chceme jméno, Noddy. Swin, jmenoval se Swin. Doufal jsem, že řekneš Ušatec, ale pokračuj.

Co ten osel… Najednou byla jedna v noci, tak jsem si říkal, že radši vyrazím domů. A když jsem vyšel ven, cítil jsem se na vzduchu trochu omámený, takže jsem si říkal, že mi něco dali do pití. Vyrazil jsem a cestou to bylo čím dál horší. Míjela mě modrá blikající světla a tak podobně. - To byla policie. - Ne. Ta se objevila později.

Tak si tak řídím a říkám si: - „Vezmu to vyhlídkovou trasou.“ - Dobře. Takže jsem jel po různých venkovských cestách. A najednou se uprostřed cesty objevil osel. Zastavil jsem a pomyslel si: „Zdá se mi ten osel, nebo je skutečný?“ „Jsem skutečný Josef?“ Není možný, že to byl jen Elvis Costello v nóbl hadrech, kterej jel pozdě na párty? Takže jsem zastavil a pomyslel si: „Radši vylezu a zkontroluju to.“ - Nemohl jsem jet dál.

Nemohl jsem ho objet, protože cesta byla moc úzká. - Jo. Tak jsem vylezl z auta, abych si sáhl, zda je skutečný. - To sis vážně nebyl jistej, i kdyžs byl přímo u něj? Musel sis sáhnout? - Jo. Můžu mít dotaz? Není to jen velká výmluva proto, aby ses mohl dotýkat osla? Takže jsem šel za něj. Dobrej nápad. To je u osla nejbezpečnější místo, Noddy. - A začal do něj zezadu strkat. - Kam ta historka směřuje, Noddy? Najednou jsem slyšel: Nemyslíš spíš: V tu chvíli se samozřejmě blíží policejní auto.

V té době jsem byl zvyklý, že mě stavěli každý večer po pozdním popíjení. Jsou Vánoce, Noddy, Jsou Vánoce. Vystoupili z auta a dělali to co vždycky. „Heleme se, pan Vánoce. Co dělá tentokrát?“ Na závěr jsem řekl: „Dneska jsem slavil, protože moje žena zrovna porodila.“ Tehdy jsem si myslel, že to byla dobrá hláška.

Co myslíš, Jamesi? Myslím, že je to pravda, ale bylo fajn poslouchat, jak vypráví, takže jsem v půlce zapomněl, že mám hádat, jestli je to pravda, nebo ne. - Určitě říká pravdu. - Hádáš pravdu? - Pravda. - Pravda? - Jo. - Dobře, pravda. - Hádáte pravdu. Noddy, byla to pravda, nebo lež? Je to… pravda. Překlad: marysol www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář