Věřila Lily Allen, že sobi neexistují?Would I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
96 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:132
Počet zobrazení:6 167

Myslela si zpěvačka Lily Allen, že sobi jsou vymyšlení? Hádají Lee, Sian Gibson a James Acaster. S Davidem v týmu je Lily Allen a Noddy Holder.

Poznámka: Vtip Jamese Acastera o sahání na žirafu naráží na tuto historku.

Přepis titulků

Do loňska jsem si myslela, že sobi jsou vymyšlení jako jednorožci. Z omylu mě vyvedla moje šestiletá dcera. Leeho tým. - Do kdy? - Do loňska. Je to proto, že Santovi sobi lítají, - tak nejsou skuteční? - Jo, může to být tím. Přišlo mi to jako směšná představa. Ale jeleny jsi znala, ne?

To jo. - Vidělas jelena. - Díky Bambimu. Počkej, díky vymyšlený… Tohle nedává smysl. Vidělas fiktivního soba lítat… Kdyby lítal Bambi, pak bych nejspíš nevěřila na jeleny. Co Dumbo? Na slony věříš? Cos viděla Aladina, nevěříš na koberce? Můj bývalý manžel mi řekl, že Měsíc je ze sýra, a já tomu věřila.

Jistým věcem prostě… Tohle si ujasněme. Opravdu jsi tomu věřila, když řekl, že Měsíc je ze sýra? Říkala jsem si, že možná má stejné chemické složení jako sýr. Jen si dovolím poznamenat, že to říkáš v televizi. Páni. Vraťme se k tvému rozhovoru s dcerou. Jak se to seběhlo a co ti řekla?

Plánovala jsem výlet do Laponska. - Aha. - Dceru zajímalo, zda tam budou sobi. Řekla jsem jí: „Neblbni, sobi neexistujou.“ Co ona na to? Předtím byla na farmě v Gloucestershire a tam viděla soby, takže věděla, že existujou. - Jak dlouho jste to řešily? - Než jsem vygooglila soba. - Páni.

- Stydím se. Co tipnete? Tohle je ošidný. Nevěřím, že nikdy až doteď neviděla soba. Nechápu, jak můžete prožít život a nikdy nevidět skutečného soba. Pardon, ale mluvíme tu o sobech? Ahoj Davide. Sobi ale neexistují, nebo ano? Dědeček se vzbudil z vánočního spánku. Rozhodně můžete prožít celý život a nikdy nevidět soba.

- S tím nesouhlasím. - Nejsou to holubi. Tak co tipnete, Lee? Já pořád nevěřím, že žirafy jsou skutečné. Byl jsem v zoo a viděl jsem je a stejně tomu pořád nevěřím. Osahal sis ji pořádně jako Noddy? - Podle mě lže. - Ale působí věrohodně. - Lže, ale je věrohodná? - Jo. - Co to je za odpověď? Kvůli Lily doufám, že je to lež.

Lily, byla to pravda, nebo lež? Byla to… lež. Překlad: Snoopadoop www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář