Strávil James Acaster noc ve křoví?Would I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
96 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:88
Počet zobrazení:4 640
Co myslíte, je tepleji ve křoví, nebo na lavičce? Lee Mack má v týmu Jamese a Gabby Logan, Davidovi pomáhají Melvin Odoom a Fay Ripley.

Přepis titulků

Jednou jsem strávil noc ve křoví v Basingstoke. - Davidův tým. - Pravda. Ano, rozhodně pravda. To si piš. Proč jsi strávil noc ve křoví v Basingstoke? - Ujel mi vlak. - Kde bydlíš? Tehdy jsem žil v Ketteringu v hrabství Northamptonshire. - Růže mezi hrabstvími.

- Proč sis nezaplatil hotel? Neměl jsem v peněžence ani vindru a taky se mi vybil mobil. - Nemohl jsem přivolat pomoc. - To zní věrohodně. Proč ve křoví? Proč ne na lavičce nebo někde, kde je tepleji? A je na lavičce tepleji? Podle mě je na lavičce chladněji než ve křoví, není chráněná. Staré přísloví říká: „Ve křoví je vám tepleji než na lavičce.“ Kde bylo to křoví?

Popiš nám okolí. Bylo to hned před nádražím. Bylo tam takové… Parkovaly tam taxíky a tak. Pak se sešlo blíž k cestě a hned naproti té cesty bylo spousta křoví. Takže jsi pohodlné místo na spaní nevybíral dlouho. Na rovinu, rozhodnutí spát ve křoví jsem učinil za nedůstojně málo času. Vážně? To mě tedy překvapuje. Rozhodl ses rychle? Ujel ti vlak, řekl sis: „Co už.“ A hned, o 14 sekund později, už jsi pochrupoval.

Popravdě jsem nezamhouřil oko. Měl jsem strach a byla mi zima. I když to křoví bylo prostorné. Víš, jaký tvar měly listy? Takové malé basingstokeské lístky. - Jednotlivé listy? - Ano. - Žíhané? Tak to mi budeš muset vysvětlit, co to slovo znamená. Jsou takové bílé na okrajích, aspoň myslím.

Listů jsem si nevšímal. Měl jsem tehdy jiné trable. Neseděl jsem tam a neříkal si: „Jednou budu možná muset obhájit tenhle zážitek ve WILTY. Měl bych si zapamatovat tvar listů, jestli jsou žíravé, nebo jak.“ Jamesi, takže… uvelebil ses ve křoví. Ležíš tam, ale je ti zima. - Seděl jsem tam. - Aha. Sedím tam v tričku se zkříženýma nohama, mrznu. Jak jsi chtěl usnout vsedě?

- Bál jsem se. - Čeho? Páteční noc v Basingstoke. Potulovali se tam gauneři. A tys měl na sobě jenom tričko. - A rifle. - A rifle. Jasně. Pořád hlasuju pro tu lavičku. Slyšel tě v tom křoví někdo, přišel na průzkum? Jednou. Před mým křovím se zastavili nějací gauneři. Řekli: „Víte, co jsme dlouho nedělali?

Dlouho jsme nikoho nezmlátili.“ Takhle oni mluví, Davide. Takhle spolu mluví tyrani. Schovával jsem se tam a měl jsem na sobě červené šaty. - Co prosím? - V té době jsem měl na sobě šaty. Říkals, žes měl tričko. Nejdřív ano, pak jsem si oblékl šaty. - Proč? - Byla mi zima. - Kdes vzal šaty?

- V tašce. Jak se tam octly? Točil jsem krátký film a musel jsem koupit hercům kostýmy. - Jsi ve křoví, gauneři odešli, nezbili tě. - Dal jsem si totiž přes hlavu tašku. - To jako vážně? - Vžij se do té situace. Chtějí někoho zmlátit. Když mě tam uvidí v šatech, budou z toho mít Vánoce. Tak jsem si dal přes hlavu tašku. Když mě uvidí, řeknou si: „Někdo tam v tom křoví nechal tašku a rozčtvrcené tělo.“ Diváci, nedávejte si tašku přes hlavu.

Vraťme se k teplotě uvnitř křoví. Oblékl sis šaty, aby ti bylo tepleji, ale nebylo by tepleji v riflích a tričku? Nemyslím si, že si ty rifle a to tričko nejdřív sundal. Aha, dvojitá vrstva. Jasně. Nebylo to tak, že by si sundal oblečení, úhledně je poskládal, vytáhl šaty, oblékl si je a vzdychl: „Teda mně to sekne!“ - Tak to nebylo.

- Jo. Na konci toho všeho měl na sobě rifle, tričko, šaty a tašku. Melvin má být rád, že se to nestalo jemu. Jinak by skončil na lavičce a měl by na sobě jenom šaty. Co tipujete? Mluví pravdu? Melvine, co myslíš? Když ho tak pozoruju, věřím, že je schopen obléct si šaty a tašku přes tričko a rifle, ale nevěřím nikomu, kdo dá před lavičkou přednost křoví.

Proto tipuju lež. - Fay. - Já na 100 % tipuju pravdu. - Pravdu? - Věřím tomu úplně všemu. - Tipujeme pravdu. - Tipujete pravdu. Dobře. - Jamesi, byla to pravda, nebo lež? - Je to… pravda.

Překlad: Snoopadoop www.videacesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

už to tady bylo nebo jsem to někde už viděl ? poraďte mi

díky

54

Odpovědět

Mám stejné de javu

22

Odpovědět

Tohle by mělo být prvně, co je tu přeložené. Nemohlo být třeba někde jako odkaz, ale ne u nás vyloženě přeložené? Já jsem ho třeba už taky viděl, ale ne tady u nás, ale protože jsem si Jamese ve WILTY vyhledával na YouTube.

10

Odpovědět

Naprosto stejný problém.

Ale myslím si, že TI ho spíš doporučil YTB algoritmus po skončení některého předchozího videa tady na VČ, a tak jsi klikl.

10

Odpovědět

jeee melancholicky melvin..

01