Je Jerry znepokojený policista, stříkající hasič, nebo mrzutý zdravotník?Would I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
98 %
25. nejoblíbenějšíTvoje hodnocení
Počet hodnocení:126
Počet zobrazení:6 281

Přinášíme vám vánoční díl Would I Lie To You?, na který se loni nedostalo. Zjistíme v něm, která z vánočních historek je pravdivá. Je Jerry policista, který kontroloval Sian, hasič, který postříkal Jamese, nebo zdravotník, který vynadal Leemu?

V Davidově týmu jsou Lily Allen a Noddy Holder. V Leeho týmu pak James Acaster a Sian Gibson.

Přepis titulků

Přivítejte dnešního hosta, Jerryho! Sian, odkud znáš Jerryho? Tohle je Jerry. Je to policista, který přišel zjistit, co se děje, když jsem křičela během vánočního hraní Twisteru. Takže Sianin znepokojený polda. Jamesi, jak znáš Jerryho ty? Tohle je Jerry, je to hasič, který mě vždy na Štěpána polije vodou, a to během sváteční hry zvané Výstřik.

Jamesův kamarád hasič. A konečně Lee, jaký máš k Jerrymu vztah ty? Tohle je Jerry, je to záchranář, který mi loni o Vánocích vynadal poté, co mu v jeho záchrance přistál můj dron. Davidův tým, kde začnete? - Sian, hrála jsi Twister.

- Jo. - Při jaké příležitosti? - Bylo to mezi svátky. S rodinou jsme odjeli na pronajatou chatu. Proč jsi křičela? Levou ruku jsem měla na červené, pravou nohu na zelené… - To je náročné. - Jo. Už jsme měli popito… - Ve kterou denní dobu to bylo? - Večer. - Bylo tak půl jedenácté.

- Dobře. A můj strejda mi spadl na obličej a já vykřikla. To by asi vykřikl každý. Byl to přátelský strejda? Velice přátelský. Pokud se vám něco z toho, o čem tu mluvíme, stalo, tak na to existuje stránka. Nebyl to nijak strašný křik. Bavila jsem se. Jen jsem se lekla. Předvedeš nám ho?

Mohla by nám herečka tvého formátu ten křik předvést? - Lee bude přátelský strejda. - Spadnete mi na obličej? Když se ukáže, nejsi z toho nadšená. Nehledě na počet dárků: „Ach, strejda Lee.“ Super, že ona jako dobrá herečka má hrát, ale u mě stačí, když budu sám sebou. Takže jste v té situaci… Proč nám ten Twister nepředvedete? - Jamesi, co to děláš?

- Já jsem podložka na Twister. Nebyl to vyděšený křik, ale jen… - Bavila jsem se totiž. - Jak to slyšeli sousedi, když to nebyl hlasitý výkřik? Nevypustil něco i strejda? Tak to si vyprošuju! Co se stalo? Někdo zaklepal na dveře. - Jo. - Co se stalo, když přijel Jerry? Dobře jsme se bavili, měli jsme upito.

Tak jsme Jerryho pozvali dál: „Jerry, dáš si sherry?“ Byl moc milý. Takže v té vesnici mají policejní stanici? A o Vánocích mají všichni službu? Na policejní stanici vždycky někdo je. A dávají si pozor na magory, jako jsi ty, co strkají do oslů! - Co James? - Takže Jamesi… Jamesi, připomeň nám, co jsi říkal.

Jerry je hasič, který mě vždy na Štěpána polije vodou, a to během sváteční hry zvané Výstřik. Tak jo. Co to má bejt? - Výstřik. To je taková hra. - Vážně? Jo. Dva týmy hasičů… Takže abys mohl hrát Výstřik, tak nejdřív potřebuješ dva týmy hasičů.

Každý jde na jednu stranu řeky. - Jo? - A vezmeš provaz. Přivážeš ho ke stromu. Na jedné straně řeky. A druhý konec přivážeš ke stromu na druhé straně řeky. Ale než ho přivážeš, provlečeš ho sudem. - Jistě.

- Provlečeš ho sudem. Co když zrovna poblíž hoří? Zatímco se dlouze připravuje hra Výstřik? No, oni stejně nemůžou hasit. Je to jen dobrovolný hasič. Pardon? Jsou to dobrovolní hasiči, nemají dovoleno hasit oheň. A co mají dovoleno? Koukat se na ten oheň? Můžou sbírat odpadky. A kde teda vzali hasičský vůz a tak?

Ten je dost starý, je to spíš zmrzlinářský vůz natřený na červeno. Mají dobrovolní hasiči uniformy? Ne. Dobrovolní hasiči z Ketteringu mají tričko, na kterém je logo ohně, které někdo hasí pivem. Popiš nám pravidla Výstřiku. Tak jo. Sud se posune doprostřed lana. Doprostřed.

A oba týmy pak na něj namíří své hadice. Mají dobrovolní hasiči dovoleno používat vodu, nebo to dělají jen jako? Voda je v pohodě, jen ji nesmí mířit na oheň. Kdyby hořelo, tak tu vodu musí vypnout. A co se děje pak? Někdo řekne: „Teď!“ A oba týmy zapnou vodu a namíří ji na ten sud. A cílem hry je stříkat do toho sudu tak, aby se dostal na druhou stranu řeky.

Takže na ten sud stříká spousta vody. A my stojíme na mostě… - A jsme mokří. - Jo. A pak jdeš domů a říkáš si: „Super Výstřik!“ Tak jo, co Lee? Jak se ti povedlo přistát s dronem v Jerryho sanitce? U nás doma máme divnou tradici, chceme zůstat suší.

Takže jsem si říkal, že by bylo fajn lítat s dronem, ale zůstat doma. Okno bylo otevřené a já si říkal… Otevřené, protože bylo na Štěpána horko? Bylo otevřené. Bylo otevřené, protože má žena o Vánocích hrozně topí. A já radiátory nemusím, tak mám otevřené okno. Trénoval jsem v ložnici.

A říkal jsem si, že mi to tak jde, že místo abych šel dolů, tak ho pustím z okna. - Ten dron jsi dostal pod stromeček? - Přesně tak. - Kdo ti dal dron? - Ty ne, ty jsi mi nedal nic. - Moje žena. - Tvoje žena? Velice romantické. Dron. Celý rok jsem totiž říkal, že chci někam odletět. Proč tam byla sanitka?

Zavolala ji pro jistotu tvá žena? Sanitka byla u sousedů přes cestu. A když jsem si s tím dronem hrál, tak koukám a někoho nesou na nosítkách. Napadlo mě: „Pořádně nevidím, co se děje, kouknu se zblízka.“ Na mém dronu je kamera. Tak tam letím, jsem blíž a blíž. Myslím, že dost pomůže, když má někdo infarkt nebo tak, když se stane něco šokujícího.

- Pomůže jim to se z toho dostat. - Souhlasím. Tak koukám a říkám si: „Zajímavé.“ Vzali ho do sanitky, ale dveře zůstaly otevřené. Jerry tam šel taky. Tak si říkám: „No co, kouknu se.“ Přiblížil jsem se. - Jsem úplně u zadních dveří. - Jasně. A trošku jsem to přehnal a dron zapadl do sanitky.

A Jerryho trefil do zad. To Jerryho muselo dost bolet, protože rotory dronu jsou velice rychlé. Jo. Loni byl tak o 10 centimetrů vyšší. Jerry tě uviděl, jak se vykláníš z okna s ovladačem. Co udělal? „Hej!“ zařval jsem, „vrať mi dron!“ - V televizi to nemůžu zopakovat. - Takže nadával? Ne, je Francouz, nerozuměl jsem.

Tak jo, potřebujeme odpověď. Davidův týme, je Jerry znepokojený polda od Sian, Jamesův kamarád hasič, nebo Leeho naštvaný zdravotník? - Já… Teda… - Podle mě Jamesův… - Jamesův? - Podle mě je od Sian. Shodneme se, že Lee lže. Jo!

Otázka je, jestli je to James, nebo Sian. Je to Jamesův kamarád z hospody, co dělá dobrovolného hasiče. Z toho nemám radost. Protože můj instinkt je, že James říká pravdu. Ale vím, co tím veřejně říkám. Vím, čemu věřím. Věřím, že existuje hra, co se hraje přes řeku, hrají ji dobrovolní hasiči s vyšňořeným zmrzlinářským vozem a ti stříkají na sud.

A místní se na to chodí dívat přesně tam, kde skončí polití vodou. - Tak co to bude? - Podle mě je to James. - Takže James? - Jo. Jerry, odhalte prosím svou identitu. Jsem Jerry… a jsem dobrovolný hasič, který Jamese na Štěpána polívá vodou. Ahoj, Jerry!

Ano, Jerry je Jamesův kamarád hasič. Díky, Jerry. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Podle reakce Jerryho na přirovnání jejich hasičského auta k zmrzlinářskému, kdy mi přišlo, že to Jerryho trochu urazilo, jsem také tipoval Jamese.

20

Odpovědět

nemůže hasit oheň? Jsem myslel, že nemůžou až tak moc lhát.

111

Odpovědět

Jamese vůbec neznám, viděl jsem s ním jen dvě videa ve Would I lie to you tady, ale v obou je teda nehorázně vtipnej!:-D

Klidně ho sem dejte prosim víckrát, jestli nejsem sám komu to tak přijde:-).

80

Odpovědět

James je úžasný. Máme tu toho s ním přeloženého víc. WILTY, Taskmaster i nějaký ten stand-up James Acaster

60

Odpovědět

+XardassSuper!!:-D

30

Odpovědět

Tak to bych neuhodl ani za nic! Tipoval bych Sian, protože její historka byla taková, nudná, ale Lee a James to vyšperkovali až jsem myslel, že je to prostě moc :D.
Děkuji za překlad.

52

Odpovědět

Rádo se stalo, tohle video byla radost překládat :)

150