Vyšetřoval Fay Ripley Interpol?Would I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
96 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:58
Počet zobrazení:3 253
Vyšetřoval Fay Ripley Interpol kvůli prázdninovému románku? S Fay jsou v týmu David Mitchell a Melvin Odoom, hádají Lee Mack, Gabby Logan a James Acaster.

Přepis titulků

Jednou mě vyšetřoval Interpol po prázdninovém románku s instruktorem vodního lyžování. - Leeho tým. - Kde ten instruktor učil? - Na Korfu. - Kolik ti bylo? Jaký byl rok? Už si nevzpomínám, ale nějak kolem 25. Myslíš 1925. Byla jsem ještě dost mladá na to, abych jela na dovolenou s rodiči. Jak se jmenoval?

- Fenos. - Fenos? Řeknu ti, proč mám pochybnosti. Rozhlídla ses kolem sebe a zahlídla fén. Mohl se jmenovat třeba Kamera-os. Nebo Divák-os. - Kdy se do toho zapojil Interpol? - Někdo se vloupal do hotelového pokoje. - Ukradli peníze… - Víš kolik? - Šlo o 75 000 liber. - Ty jo. - 75 000?

- V hodnotě. Ukradli 75 000 liber v hodnotě 75 000? To je 75 000 liber, ne? Šlo o šperky. Mysleli si, že na letišti, když jsme se loučili, tak že mi předal to ukradené zboží. Tvrdili, že jsem osel nebo co. Neříká se tomu mula? Vážně? To jsem nevěděla.

Kdy se do toho zapojil Interpol? Až doma? Ano. Pouštěla jsem si hudbu doma ve svém bytě a pak jsem šla do obchodu a slyšela jsem tu stejnou písničku vycházet z dodávky venku před domem. Přišel jsem o něco? Protože netuším, která bije. Nechápu to jenom já?

Co se nám snažíš říct? Interpol jí napíchl byt a ta stejná písnička, co hrála u ní doma, hrála z dodávky. Ty znáš Fenose? Vyznáš se v tom na jedničku. Co tam hrálo? Píseň od Barbry Streisand z filmu Jentl. Jaká píseň?

- Papa Can You Hear Me? - To je pěkná písnička. Ale není z filmu Jentl. - To teda je! - Je! To byl test. Slyšela jsi hrát Barbru, jak jsi věděla, že je to Interpol? Byla jsem paranoidní a nechápala jsem to, ale pak mi zavolal táta a řekl mi, že si myslí, že mě sleduje Interpol.

Proč si to proboha myslel? Řekl mu to nějaký jeho známý. Nějaký jeho známý… věděl, že tě sleduje Interpol? Kde tvůj táta pracuje? Je podnikatel. To zní dost podezřele. - Vágně.

- Talentovaný pan Ripley. Dobře ty. - Podle toho, co víš o Fona… Funo… - Fenosovi. Neexistuje, buď v klidu. Myslíš, že by dokázal spáchat tak ohavný zločin? Já jsem ho milovala. - Byl… - Popíšeš nám tu chvíli… kdy sis uvědomila, že ho miluješ? „Když mi dal šperky za 75 000 liber.“ Co myslíte?

Podle mě to má pravdivé jádro. Že byla na dovči? Myslím si, že Fay lže. Znělo to jako blábol. A taky začala mít v očích takový ten bezradný pohled. Já říkám lež, ty taky, ty pravda. - Lež.

Nesmysl. - Tipujete lež. Fay Ripley, románek a Interpol. Pravda, nebo lež? Je to… pravda. Překlad: Snoopadoop www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Hlavně nechápu, kde zjistila, že to byl interpol a že jí někdo vyšetřoval. Celá ta storka je o tom, že někdo ukradl něco na dovolené a pak že v dodávce hrála stejná písnička, jako u ní doma.

30

Odpovědět

Přesně, možná jí žádný Interpol nevyšetroval. Ale ona tomu prostě věřila. A teď je z toho takováto fantastická historka.

10

Odpovědět

Abych se přiznal, normálně jsem prostě mile překvapen, když se spletu. Ale tomuhle se vážně těžko věří. Ta to vyprávěla jako naprostý blábol :-)

30

Odpovědět

to měli na reprácích? No tvl.

16