Telefonáty Trevora NoahaWould I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:170
Počet zobrazení:10 173

Trevor Noah se zde na webu už několikrát objevil, ale doposud s ním nebylo přeložené žádné video z WILTY. Snad vás zde pobaví stejně jako ve svých stand-upech.

Přepis titulků

Trevore, dnes začínáš ty. Volával jsem cizincům a přesvědčoval je, že mluví s Nelsonem Mandelou. Davidův tým. Proč? Protože Nelsona Mandelu všichni milují. Ale jak často volal Nelson Mandela lidem kvůli telemarketingu? Prodával jsi něco jako Nelson Mandela?

Ne, jen... Nepředstíral, že je Nelsona Mandela v dobách, kdy dělal telemarketing. Čím jsi zahajoval telefonát? Kdybych ti zvedl telefon... Haló? Ahoj, Richarde. Cože? To je Nelson Mandela! Co bys řekl potom? Jak se máš, Richarde?

Rád bych ti poděkoval... za boj proti špatným věcem. Viděl jsi někdy Top Gear? Komu jsi volal? Komukoliv. Prostě jsem vytáčel čísla na telefonu. Náhodný čísla? Jo, bylo to prostě... Jaká byla úspěšnost?

Kolik lidí věřilo, že to je Nelson Mandela, a kolik ne? - Stoprocentní. - Vážně? Všichni? Kolik jsi jich obvolal? Jen teď Richarda? Bylo to dost přesvědčivý. Řekl jsi jim to nakonec? "Ha ha, nejsem Nelson Mandela." Ne, to by je zničilo.

Jak jsi věděl, kdy máš jako Nelson Mandela ukončit konverzaci s takovýmto nepodezíravým, naivním a důvěřivým cizincem? Mysleli si, že jsem Nelson Mandela, a okamžitě byli nadšení. Pak se myslím zeptali: "Proč voláte?" Následně se vyptávali: "Co zrovna děláte?" A řekl jsem: "Ne." "Co máš na sobě?" "Nemáš zase tamtu košili, Nelsone?" "Tu nesnáším."

Co kdybys zavolal bílému Afričanovi podporujícímu apartheid? Cítíš to napětí tady? Můžu se zeptat, Robe. Už jsi předtím dělal lehkou zábavu? Voláš mi. - Dobře. - Ano? Dobrý den, s kým mluvím? Mluvíte s Tobiasem Krutým. To je jeden z mých nejlepších výkonů.

Jsme rádi, že to je pro změnu někdo jinej než Ronnie Corbett. Kdo to se mnou mluví? Tady Nelson Mandela. Cože? Kde jsi? Jsem na svobodě. Jsi si jistý, že nejsi Morgan Freeman? Ten film zatím ještě nevyšel. Ty jo, vždycky jsem byl pro apartheid, ale tato krátká a upřímná výměna názorů mi změnila pohled na věc.

Přeji ti jen to nejlepší. Tobě též. Co myslíte, mohla by to být pravda? Myslím, že jo. - Myslíš, že to je pravda? - Taky si myslím, že to je pravda. Takže pravda? Říkáme pravda. Rozhodně říkáme pravda. Dobře.

Trevore, pravda, nebo lež? Pravda. Překlad: Markst www.videacesky.cz

Komentáře (13)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

To sou vážně lidi tak blbí, že mu na to skočilo 100% lidí? :D

00

Odpovědět

2

23

Odpovědět

Zruseni apartheidu byla chyba, je vcelku s podivem, ze to vubec nekdo schvaluje. Mendela by mel byt uveznen a popraven. A opicky deportovany do ostatnich statu, pokud se jim neco nelibi, vsak JAR vybudoval bili muz a ta cerna havet tam nalezla z okolnich statu

1049

Odpovědět

Drahý pane fašisto, možná vás potěší, že Nelson Mandela zemřel v roce 2013. Pokud se vám situace na Zemi nelíbí, můžete se odstěhovat na odvrácenou stranu měsíce a plánovat invazi, jak tomu bylo ve filmu Iron Sky.

387

Odpovědět

+Blackhand47XDCo ma partheid a fasismus spolecneho ? Ja nic proti zidum nemam. Zas dalsi pravdolaskarsky vitac, kdyz se ti n*****i tak libej proc se neodstehujes do Konga nebo nejake jine vyspele Africke zeme.... Jo pockat ona zadna takova neni, ale to urcite neni rasou, protoze vsichni jsme stejne uzasni a duleziti.

826

Odpovědět

+Blackhand47XDJezismarja diky ted sem se nedavno tak moc snazil vzpomenout jak se ten film jmenoval!!!! Diky moc! IRON SKY :D :D du stahovat, jeste jednou diky :D

90

Odpovědět

+AnnnnnNemáš zač, už se těším na dvojku. To bude ještě větší magořina. :D

12

Odpovědět

Jj, apartheid byla naprosto geniální myšlenka...

"Pane premiére, máme problém. Jak asi víte, v naší zemi tvoří většinu zaostalé černošské obyvatelstvo, což by mohlo v budoucnu tvořit jisté problémy v soužití. Měli bychom najít způsob, jak je co nejrychleji a nejefektivněji zcivilizovat."
"LOL ne, mam lepší nápad - všechny je zavřeme do ghetta a budeme je 50 let šikanovat."
"Ehm, pane premiére, neřekl bych..."
"A pokud si budou stěžovat, tak pár z nich odstřelíme a bude."
"Ale nemyslíte si, že to celou situaci pouze zhorší...?"
"Jasně, že ne, co by se asi tak mohlo stát?"
"Nuže, dobrá, vy jste tu premiér..."
"Jo, to jsem. Tak to dejte do pohybu. A až se vrátíte, probereme další můj nápad - už vím, jak získat pro náš režim širokou mezinárodní podporu!"
"Vážně...?"
"Jo, prostě mezi všechny rozhlásíme, že děláme to samý, co Hitler."
"Aha... jistě... tak já radši jdu."

214

Odpovědět

+MoggsTrue story! :D :D

31

Odpovědět

Noahy? Jako předsedy? Proč?

71

Odpovědět

Překladatel měl v tom tvaru chybu. Opravil jsem ji na třech místech, ale v názvu epizody bohužel zůstala. Už opraveno. ;-)

33

Odpovědět

A hned potom co přeložíte geniální jak si Kevin Bridges kupoval koně, tak sem prskněte něco s Bobem Mortimerem :)

500

Odpovědět

Můžete už prosím přeložit to jak si Kevin Bridges kupoval koně. To je absolutně nejvtipnější. :D DÍky moc

551