Tvářila se Liz Carr u antraxového útoku moc šťastně?Would I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:52
Počet zobrazení:3 704
Vypadala Liz Carr u sledování antraxového útoku až příliš spokojeně? Lee má kromě Liz v týmu Anneku Rice, Davidovi pomáhají hádat Samson Kayo a Miles Jupp.

Přepis titulků

Moje první scéna v Tichém svědkovi si vyžádala opakovaný záběr, protože jsem u antraxového útoku vypadala moc šťastně. Davidův tým. Proč jsi byla přítomna antraxovému útoku? Došlo k antraxovému útoku a my jsme to sledovali v televizi. Samozřejmě tu mluvíme o fiktivní sněti slezinné. Přesně tak. Nesledovala jsem reálný antraxový útok s úsměvem na rtech. Došlo k propuknutí nákazy, k pandemii?

Zasahovaly všechny možné složky IZS? Mluvíme tu o rozpočtu BBC, takže to bylo spíše komorní. - Dvě sanitky a kapitán. - Přesně tak. Proč ses tak smála? Bylo to na začátku mého působení v Tichém svědkovi. Vedle mě byla Emilia Fox. Bylo to asi takhle: Stála jsem tam s výrazem: „Proboha, mami, koukni se, kde teď zrovna jsem!“ „S Emilií Fox sleduju antraxový útok!“ Představte si, že jsem v televizi a informuju vás o antraxovém útoku.

Lee je… Budete muset zapojit fantazii. - Lee je Emilia Fox. - Mám se do toho vžít? Hrabat se v koši? - Koho tam hraje? - Patoložku. - Jo.

Jasně. - Jdeme na to. Londýn před chvílí zažil děsivý útok… Tak jo, vytáhnem ledviny a mrknem na ně. Podej nůžky, princezničko. - Proboha. - Obdivně tě pozoruju. Neměli jste náhodou sledovat televizi, a ne rozřezávat tělo? - Lee neodolal a ukázal se jako pan herec. - Odbočili jsme. Stehy chvilku trvají. - Krása.

- Na důstojnosti záleží. Nůžky, prosím. Sundáme rukavice? Chichotala ses, protože vedle tebe byla celebrita. Proč ses nechichotala dneska? - Co tipujete? - Já pravdu. - A ty, Samsone? - Taky pravdu. - Tipneme pravdu. - Tipnete pravdu. Liz, byla to pravda, nebo lež? Byla to pravda.

Překlad: Snoopadoop www.videacesky.cz Ano, je to pravda.

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Zajímavé jak je tak zvláštně retardovaná:-)..Copak se jí stalo, víte někdo? nehoda?

118

Odpovědět


Odpovědět

+AlekNo..masakr. Vypadá to, že tohle legrace nebude. Holt i takový lidi mezi námi jsou, co se dá dělat.

00

Odpovědět

Tip pro příště: ne retardovaná, ale handicapovaná. To je to správné cizí slovo. Retardovaná by se použilo v případě mentálního postižení, které u Liz Carr zjevně není. Mimochodem, je to výborná komička a stand-upistka a umí být ostrá jako břitva. Nevyhýbá se žádným tématům, něco jako Jimmy - s překvapivě stejným příjmením - Carr.

172

Odpovědět

+Ferdaaha..haha vidíš to a já myslel že jde o jakousi fyzickou retardaci. Nešlo to přehlédnout tak proto se ptám

09

Odpovědět

ty si k***t :D

60

Odpovědět

+......:-D

00