Udržuje Lee tajné styky s Davidovou ženou?Would I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:60
Počet zobrazení:5 216

Další video ze 14. série nám poodhalí, jestli Lee udržuje tajné styky s Victorií Coren Mitchell. Lee má v týmu Stephena Hendryho a Maisie Adam, Davidovi s hádáním pomáhají Chris McCausland a Laura Whitmore.

Poznámka: Only Connect je britský kvíz, který uvádí právě Victoria.

Přepis titulků

Lee. Posledního půl roku za Davidovými zády udržuji tajné styky s jeho ženou. Tak to mě tedy zajímá… CO TÍM CHCEŠ ŘÍCT! A důvod? Komunikace s ní. Posíláme si e-maily. Koukněte, jak se David tváří.

Vypadá skutečně znepokojeně. - Proč si píšete e-maily? To je formální. - Nebrala mi telefon. To beru. Pamatuju si, jak jsi nám pár dní parkoval pod okny. Řeč je o Victorii Coren Mitchell. Jen pro informaci. Vážně? Musím jít, píšu někomu jinýmu. - Proč jí píšeš e-maily?

- Položil jsem jí otázku. - A… - Jakou otázku jsi jí položil? - Zeptal jsem se… - A co ti odpověděla, smím-li se zeptat? Dobře. Odpověděla mi: „Ale no tak, dej mi šanci.” Jo. Otázka zněla… Byla to číselná řada a na konci otazník. - To je kvízová otázka?

- Ano. - Takže jsi jí poslal kvízovou otázku? - Dejme tomu. Toť vše, lidičky. Není hned nutné myslet na něco jiného. Je to jen otázka do posloupností v Only Connect. Řekněme, že ano. Ona po tobě chtěla otázku? Dostal jsem se do tý situace sám, když jsem jí napsal SMS, ale… SMS, nebo e-mail? Obojí.

Viděli jsme se i naživo. Divnej smích, Davide. Měli jsme tajnou debatu u vás doma. - Kde byl David? - Nahoře. Hrál s mou ženou deskovky. Tak tomu aspoň říká. Řekl jsem: „Uděláš mi laskavost a neřekneš Davidovi, o co tady jde?“ Souhlasila. Prý není problém. A pak jsem řekl: „A taky… mu neříkej nic o tý věci s tou otázkou, abych to…

pak mohl použít pro Would I Lie To You.“ - Jo. - Co myslíte? Tohle bys měl hádat ty, Davide, ne my, protože Victorii dobře znáš. Aspoň jsem si to myslel. Lidi navrhují otázky do Only Connect docela často. - Tipujeme pravdu. - Tipujete pravdu. Pravda, nebo lež? Je to…

pravda. Překlad: Snoopadoop www.videacesky.cz Je to pravda. Lee opravdu udržuje tajné styky s Victorií.

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Můžete mi někdo vysvětlit co je olny connect ? děkuji

01

Odpovědět

Otázka by spíš měla znít "Může mě někdo prozradit jak funguje Google?". Jde o Britský televizní kvízový pořad. Není zač. ;-)

71

Odpovědět

+randomofamberSouhlasím s tebou. Nicméně už by mu při tom mohlo uniknout, že pořad moderuje právě Davidova žena. Každopádně je to vše v poznámkách pod videem... ale třeba to tam předtím ještě nebylo.

02

Odpovědět

+Captain ObviousNeomlouvej ho tak okatě..Prostě to tím dotazem úplně podělal!

20