Ukradl Rob Brydon peníze Catherine Zeta-Jones?Would I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:55
Počet zobrazení:2 882
Chodili Rob a Catherine na stejnou školu? A ukradl jí Rob peníze? Hosty dílu z roku 2010 jsou Jack Dee, Ruth Jones, Jason Manford a Peter Serafinowicz.

Přepis titulků

Jednou jsem Catherine Zeta-Jones ukradl peníze na oběd. Oba jste z Walesu, takže jste chodili do stejné školy. Ano, jen zatleskejte tomu ledabyle zastíranému rasismu. Kolik ti bylo? Chodil jsem na základku, bylo mi nějak deset. Catherine Zeta-Jones je něco přes 40. Mně je 45. Ve škole byla mladší než já. A teď je očividně ještě mladší.

Takže ti bylo deset a jí bylo pět? Jako desetiletý kluk jsi ukradl pětileté holčičce peníze na oběd? Ty parchante! Ne. Neříkal bych tomu tak úplně krádež, bylo to nedorozumění. Aha. O jaké nedorozumění šlo? Jak její peníze skončily ve tvé ruce? Ten den jsem dorazil ke škole a když jsem vcházel dovnitř, viděla mě Catherinina matka a řekla: „Zapomněla jsem Catherine dát peníze na oběd.

Dáš jí je, prosím?“ A dala mi ty její peníze na oběd. A já jí je zapomněl dát a místo toho jsem je utratil za sladkosti. - Co to bylo za školu? - Swansea. Swansea? Škola Swansea? - Jmenovala se Dumbarton. - Ne Swansea. Byla ve Swansea. - Viděls Catherine od té doby?

- Ano. - A vrátil jsi jí ty tři libry? - Řekni nám o tom setkání. Řeknu. Potkal jsem ji, a to je pravda, čímž nechci říct… Čímž nechci říct, že zbytek není pravda. Potkal jsem ji na cenách BAFTA. Vyhrála za Chicago a měla americký přízvuk. „Naval zpátky ty tři libry, Brydone!“ Tak co, pravda, nebo lež? - Lež. - Lež. Je to lež.

Jsi moc poctivej na to, abys jí ty peníze nevrátil. - Davidův tým. - Podle mě to může být pravda. - Souhlasím s Ruth. - Dobře. Tipujeme pravdu. Vy říkáte, že je to lež. Vy zase, že je to pravda. Je to… pravda! Překlad: Snoopadoop www.videacesky.cz Ano, je to pravda. Jednou jsem Catherine Zeta-Jones ukradl peníze na oběd. Bylo to dávno, byli jsme ještě děti. Teď už cítím, jak na mě leze stáří.

To na Catherine taky. Pokaždé, když má Michael chuť se potulit.

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář