Ukradl Shaun Williamson košili strašákovi?Would I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:96
Počet zobrazení:5 942

Ukradl Shaun Williamson košili strašákovi, aby mohl jít do nočního klubu? Je u Davida spolu s Jonniem Peacockem, u Leeho jsou Jo Brand a Emma Bunton.

Poznámky:
EastEnders je britská soap opera, která v televizi běží již od roku 1985 a v níž Shaun Williamson hrál po dobu 10 let.

Přepis titulků

Jednou jsem ukradl košili strašákovi, abych mohl do nočního klubu. - Tým Leeho. - Páni. Dobře. Tos na sobě předtím nic neměl? - Já? - Jo. - Měl jsem tričko. - Dobře. - A oni tě tam nechtěli pustit? Jo, jde o to, že v dnešní době je všechno volnější, dress code už není takový, - jako býval v té době. - Co to bylo za dobu? Jaký rok? Myslíš mou dobu? Nebo kdy se tohle stalo? Někdy po roce 2000.

Někdy po roce 2000 jsi šel do klubu. Kde to bylo? - V Rochesteru. - Rochester je město, že jo? Proto tam mají noční klub. A strašáci běžně nebývají ve městech… - Dobrý postřeh. - …protože tam nejsou velká pole. Děkuju, slečno Marplová. Kdys zjistil, že potřebuješ košili, aby tě do toho klubu pustili? Šels tam a pak… - Když vyhazovač řekl: „Dovnitř nepůjdeš.“ - A paks šel vzít košili strašákovi?

Šel jsem zpátky k zahradě. Tohle je hra na hodně vysoké úrovni. Jako šachy mezi Shaunem a Jo, že? A máš to, Moriarty. Bydlíš v Rochesteru? Ne. Jaks teda věděl, že je v Rochesteru zahrada poblíž toho nočního klubu? - Žil jsem poblíž tehdy.

- Aha. To beru. Je to jak šermování, že jo? Ale jestlis teda bydlel v Rochesteru, proč sis prostě nešel pro košili domů? Je to čím dál tím lepší! - Šachmat. - Ne, ne, ne. Narodil jsem se v Chathamu, vyrostl v Maidstonu, ale v Rochesteru žil strýc a tohle byla jeho zahrada, takže jsem věděl, kde ji hledat, poblíž toho klubu. Slečno Brand, vracíme se k vám.

Říkals, žes na sobě měl tričko, tenisky a džíny. - Jo. - A paks tam šel a řekli ti, že potřebuješ košili, - ale do klubu by tě nepustili ani v teniskách. - Dobře. Ten vyhazovač… Shaune, pokaždé když promluvíš, vypadáš, že spustíš: „Rád bych změnil svou výpověď.“ Takový ze mě máte dojem? Pro účely záznamu: obžalovaný vstoupil do místnosti…

Vyhazovač byl velký fanoušek EastEnders a byl v rozpacích, když mě nemohl pustit, takže když viděl tu snahu, kdy jsem v sobě měl už 8 piv, tak už by mě nezvládl znova odmítnout. Co myslíš, Jo? Může to být pravda? Myslím, že by se měl líp, kdyby zaskočil na hřbitov. Myslím, že v té historce je moc anomálií. Já si myslím tohle. Chlap, který ví, kde přesně najde zahradu, protože město tak dobře zná, ví i to, že ho do klubu nepustí bez límečku.

A z toho důvodu, Shaune, tě shledáváme vinným. - Takže co říkáš, Lee, je to lež? - Lež. - Je to lež. - Všichni hádáte lež? - Jo. Shaune, pravda, nebo lež? Je to… lež. Překlad: marysol www.videacesky.cz

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Bych mu dal bod už za to jak odolával palbě :-)

180