Umí Sara Cox správně umýt krávu?Would I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:56
Počet zobrazení:2 816
A jak se vlastně taková kráva myje tím správným způsobem? Se Sarou a Leem je v týmu ještě Harry Shearer. V Davidově týmu jsou pak Jason Manford a Nick Robinson.

Přepis titulků

Umím správně umýt krávu. Davidův tým. Jak se správně myje kráva? Pomocí vody. Mýdla. A odhodlání. Proč se musí kráva mýt? Když je špinavá…

Musíš svou krávu umýt, pokud ji chceš ukazovat. - Třeba na jarmarku a tak. - Aha! Jaké mýdlo se používá na krávy? Klasické mýdlo, nebo nějaké speciální zemědělské mýdlo? Můžeš použít Jar. - Jedině Jar? - Klidně ten s citronovou vůní. To by pak to mléko bylo cítit po citronu. Ale steak by byl moc dobrý.

To je fakt. Protože citron na steaku miluje úplně každý, co? - Já bych si dal. - Ano, Lee. Často je potřeba marinovat hada… Hada? Jo, teď díky tobě vypadám jako idiot. - Sleduj… - Zkus to znova. - Ano, Lee, protože… - Řekl had! A je to! - Kdykoliv to řekneš, tak zařvu: „Had!“ - Proč jsi myla…

- Marinuješ… - Had! Nech si to na večer, až budeš v posteli se ženou. „Marinuju hada.“ Proč jsi myla krávu? Protože táta je zemědělec. Takže jsme krávy myli a pak je brali na jarmarky. - A orá? - Se mnou ne. Jako jako jestli orá? Měl krávy!

Proč by oral? Co to slovo znamená? Oráš, když máš orné plodiny. - Třeba pšenici. Ne zvířata. - No ale… Copak neznáš zemědělce, kteří by měli ornou půdu i pastviny? - To by bylo smíšené zemědělství, ne orné. - To měla být třetí možnost. Jaké plemeno krav to bylo? Byly to hnědé a bílé krávy. - Nemusíš zabíhat do takových detailů.

- Jedná se o herefordský skot. Jak se jmenovaly? Ty krávy? Měli jsme dlouhý rod Dian. - Dian? - Krav jménem Diana? Jako jako dlouhý rod? Diana měla dceru, což byla další Diana. A z té první Diany se pak stal steak Diane? Dobrá práce! Dobře ty.

Davide, tipujte, co myslíte? - Podle mě je to podezřelé. - Takže lež? - Uvěřitelná lež. - Podle mě taky lež. Oba si myslíte, že jde o lež. Takže říkáme lež. Říkáte lež. Saro, byla to pravda, nebo lež? Byla to pravda. Je to tak. Sara umí umýt krávu. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Vtipné téma, ale vůbec ne kvůli Sáře, nýbrž Leemu, opět :D

21

Odpovědět

A jak se teda vlastně umyje ta kráva? Třeba se to někdy bude hodit :)
Taky předpokládám, že hláška s hadem naráží na předchozí story, to by stálo za to přeložit též :D

10

Odpovědět

Jsem si téměř jistý, že to jen vzniklo z Robova přeřeku v čase 1:04

80