Uspává Philippu Perry každý večer David Mitchell?Would I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:76
Počet zobrazení:5 451
Tentokrát jsme si pro vás připravili video z nejnovější 15. série. V Davidově týmu je Philippa a Mike Wozniak, Leemu sekundují Alan Titchmarsh a Lady Leshurr.

Přepis titulků

Posledního půl roku mě každý večer uspává David Mitchell. To stačí. Pravda. Dobře. Jaký médium k tomu poslechu používáš? Našla jsem zásobu podcastů pořadu Unbelievable Truth. Jo, ten pořad v rádiu. Řekneš, o co jde, pro ty, co to neznají? Jsou tam čtyři hosté, jeden z nich vždycky spustí přednášku a ostatní hosté…

musí najít… Vidíte, už mě to uspává. - Musí najít pravdu mezi lžemi. - Takhle ten formát do Ameriky neprodáme. Co na Davidově huhňavé monotónnosti tě tak uspává? Co se ti na tom tak líbí? Je to zábavné a uklidňující. Jako by mi otec říkal pohádku na dobrou noc. Jak ho posloucháš?

Máš sluchátka, nebo… - Ne, prostě mám mobil u polštáře. - Máš nahlas mobil? - Jo. - Ale co tvůj manžel? - V noci nemá naslouchátka. Nic neslyší. Poslouchá Davida po svém. Je pravda, že Davidův mluvený projev má příjemný rytmus. Je opravdu uklidňující a neleze ani trochu na nervy. - To je pravda. - Je to… Neleze ani trochu na nervy. Budu tě citovat, někteří si to totiž nemyslí. - Napište to na DVD.

- Neleze na nervy, nudí. Nenudí! Ne, kdyby nudil, začala bych přemýšlet o jiných věcech a neusnula bych. - Chápu. - Ale přednáška o středověkých hradech? Jak si ty zpříjemňuješ čas před spaním? Moc často to nedělám. Jak se dostáváš do země snů? - Postříkám polštář… - Zadrž! Speciální sprej.

Žena chvíli kašle a pak usnu. Tak jo, co tipujete? Leshurr, mluví podle tebe pravdu? Nemyslím si. Je přece tolik jiných věcí, co můžete poslouchat, abyste usnuli. Alane? Philippa je očividně fanoušek. - Za mě pravda. - Dobře. Myslím, že by to mohla být pravda. Davidův hlas opravdu… Víte co… - Konejší.

- To jsem zrovna nemyslel. - Co teda tipujete? - Pravdu. Tipujete pravdu. Dobře, Philippo, pravda, nebo lež? Je to… pravda. Překlad: Snoopadoop www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nejdřív mě rozesmálo rozdělení jejich stolů...pak mi to přišlo smutné, že maj tohle zapotřebí :-/

112

Odpovědět

Z Davida je boží, neprestane ma baviť

20