Uzel na kapesníku ve stylu Gabby LoganWould I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:50
Počet zobrazení:3 872
Když si potřebujete něco zapamatovat, obvykle si uděláte uzel na kapesníku. Gabby Logan na to jde ale jinak. S Gabby je v týmu s Davidem ještě Andy Hamilton. V Leeho týmu jsou pak Dr. Christian Jessen a Diane Parish.

Přepis titulků

Když si chci večer něco zapamatovat, místo abych si to napsala, vezmu něco z nočního stolku a hodím to na druhý konec místnosti. - A je to. Lee, co myslíte? - Jakou to má logiku? Podle mě, když něco hodím, tak si ráno vzpomenu, co jsem se snažila zapamatovat. Takže když ležíš v posteli a napadne tě: „Zítra musím zvednout polštář,“ tak vezmeš polštář a hodíš ho…

Zkoušela jsi i jednodušší techniky na zapamatování věcí, třeba s papírem a tužkou? Házet věci je divné, ale svým způsobem… Mít u postele papír a tužku je ještě divnější. Bál bych se, že budu dostávat známky. Proto mají v hotelích u postele papír a tužku? Pro případ, že se lidi chtějí oznámkovat? Nejen kvůli Countdownu, Davide.

Kdy jsi to udělala naposledy? - Víš to? - Já… Pardon, co to mělo být? To bylo podivné, že? Zaprvé musíme zjistit, na koho z vás se koukala. Možná na oba. Stalo se to, že jsem chtěl něco říct. Ale pak jsem se zastavil.

A myslel jsem, že si toho nikdo nevšiml. A já jsem z legrace chtěla dělat, že jsme spolu spali. Věř mi, věděli jsme, že ze srandy. Z jiného důvodu se mnou nikdo nespí. Naposledy, co jsem to udělala, bylo, abych si zapamatovala… Zapomněla jsem dětem udělat svačiny do školy. To jsem si chtěla připomenout. Musí to být něco souvisejícího? Třeba když si máš ráno zavolat taxík, tak hodíš na zem autíčko?

Musí to být nějaké vodítko? Bude tam vodítko, zatímco… To byl moderátor David Frost. Když o to ráno zakopnu, tak si okamžitě vzpomenu. Tak co to bude, Lee? Podle mě je to pade na pade. - Pade na pade. - Ne, pardon. - Sorry.

- Jak je to podle tebe? Podle mě je to 100% lež. - Odvážné tvrzení. - K čemu se kloníš ty, Christiane? - Pro Kristovy rány! - Skoro jsem odpověděl. Proč tu všichni myslí na prasečinky? Podle mě je to pravda. Já souhlasím s Christianem a říkám, že je to pravda. Takže pravda. Gabby? Byla to pravda, nebo lež?

Byla to pravda. Ano, je to tak. Když si Gabby chce pozdě večer něco zapamatovat, vezme něco z nočního stolku a hodí to na druhý konec místnosti.

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

To by moje babička dělat nemohla. Páč na stolku má většinou zuby ve skleničce a mističku s prášky.

111

Odpovědět

Jaké jiné představy mě mohly napadnout, než že na stolku je zrovna sklenička, dítě nebo granát...

36