Vánoční zvyk Terryho WoganaWould I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:104
Počet zobrazení:8 636

Terry Wogan bude vyprávět o své vánoční tradici. Loni bohužel zemřel. Známý byl především díky svému pořadu v rádiu, který se oblíbilo několik milionů posluchačů.

Přepis titulků

Terry. Každý rok zahajuji štědrovečerní večeři usednutím naproti paní Woganové a vystřelením slepými náboji z pistole. Skvělý. Co myslíš, Lee? Byl to vždy můj sen se zeptat, je to současná paní Woganová? Ano, chudinka. Zapálil jsi ji někdy?

Jenom způsoby, o kterých musím mlčet. Gentleman. Dobře, odkud máš tu pistoli? Mám zbrojní pas. Na to jsem se tě neptal. Můžeš odpovědět na jakoukoliv otázku chceš, Terry. A nebál bych se ji použít. Má slepý náboje, je to prostá tradice.

Jak tahle tradice vznikla? Před lety s ní začal můj otec. Proč s ní začínal? Než došlo k té nehodě. V rodinách postupně dochází k malým tradicím. U Woganů začíná zábava, když se vystřelí pistole. Pro vnoučata to ze začátku bylo celkem děsivé, ale zvládla to.

Vědí, že když děda vystřelí z pistole, začíná velký svátek... a že mají přijít. Lee. Kevine, co si myslíš? Tipuju lež. Kevin říká lež. Katy? Přijde mi dost nebezpečné něco takového dělat v přítomnosti rodiny.

Tipuju lež. - Lež. - Tipujeme lež. Terry, pravda, nebo lež? LEŽ Díky bohu. Je to lež, Terry nezahajuje štědrovečerní večeři vystřelením slepých nábojů z pistole. Přesto drží Terry u štědrovečerní večeře jinou tradici. Zeptá se slečny Woganové, jestli chce nádivku a o dvě hodiny později si vychutnají studenou večeři.

Překlad: Markst www.videacesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ty závěrečné komentáře moderátora jsou stejně skvělé jako celé hádání. :D

82

Odpovědět

Můžu se prosím zeptat, proč se ptá, jestli se jedná o současnou paní Woganovou? Původně jsem si myslel, že byl rozvedený, pak jsem si ale přečetl, že celý svůj život prožil s jedinou manželkou.

41

Odpovědět

Předpokládám, že proto, že si při takové zábavě může člověk snadno zaměnit slepé náboje za ostré:)

70

Odpovědět

Neříká slečna, ale paní Woganová ;-)

271

Odpovědět

tu chybku tam ma hned 2x na zacatku a na konci:)

11