Victoria Coren Mitchell a pomoc s křížovkamiWould I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:90
Počet zobrazení:8 425

Dnes nám bude Victoria Coren Mitchell vyprávět o tom, komu volá, když si neví rady s křížovkou.

Poznámky:
Tim Henman je bývalý britský profesionální tenista.
Victoria v době vysílání randila s Davidem už rok, ale udržovali to v tajnosti ještě další rok, než se zasnoubili.

Přepis titulků

Když si nevím rady s křížovkou, tak zavolám Timu Henmanovi. Zatím mě nezklamal. Dobře, Davide? Přijde mi kruté tvrdit: "Zatím mě nezklamal." Víme, co se tímhle naznačuje, jak opakovaně zklamal celý národ. Tenis je náročný. A chci říct, že já bych taky možná nevyhrál Wimbledon. Kdybych trénoval jako Tim Henman, tak bych s tím sakra počítal, ale to je jedno.

Dobře, odkud znáš Tima Henmana? Poznala jsem Tima Henmana, když propagoval tenisovou akademii. Zahrála jsem si s ním tenis ve Wimbledonu. Znovu zopakuju, že Tim Henman je celkem dobrý v tenisu. Mohl by to být skoro profesionál. Ze všech lidí, co jsi poznala, sis vybrala vlastně tenisového hráče, aby ti radil při křížovkách? Hodně ho to baví.

Takže říkáš: "Tohle slovo, na které nemůžu přijít, vyžaduje zkušenosti podobné tomu, když uděláš dvojchybu v tiebreaku." Ty ho fakt nemáš rád, že jo? Rozhodni se, na jaké jsi straně. Jak jste se dostali ke křížovkám? Luštila jsem ji, když jsem čekala, až... Až začne podání. Proto prohrává.

Luštila jsem ji, on přišel a vlastně nás to sblížilo, protože řekl: "Mám rád křížovky, ukaž." Nemusím přemýšlet. Tipuješ pravdu? Ano. Victorie... Myslíš si, že jsem volala Timu Henmanovi, aby mi poradil s křížovkou? Je to samozřejmě lež.

Překlad: Markst www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

prosim o prelozeni would i lie to u spec. s Jimmy Carr. To by byla fakt pecka pro fanousky jednak Jimmyho a jednak WILTY. Pls Jimmy Carr KILLS IT on Would I Lie to You? | You WON’T BELIEVE him! Would I Lie to You?!!!!!

50

Odpovědět

David musel doufat/tušit, že to je lež. Pro něj to byl ekvivalent, kdyby moje holka chtěla po někom jiným, aby jí vyměnil žárovku

120

Odpovědět

Teda to bylo zvláštně sestříhaný...

631