Victoria Coren Mitchell, raněný racek a princ CharlesWould I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:96
Počet zobrazení:6 292

Dala Victoria Coren Mitchell přednost raněnému rackovi před princem Charlesem? Spolu s Gregem Jamesem je v týmu svého manžela Davida, Leemu sekundují Clare Balding a Asim Chaudhry.

 

Poznámky:
Rod Hull byl britský televizní bavič, který byl neodmyslitelně spjat s maňáskem pštrosa emu.
Labutě jsou ve Velké Británii považovány za královské ptáky a všechny divoké exempláře jsou podle práva a tradice již od 12. století ve vlastnictví panovníka.

Přepis titulků

Victorio, jsi na řadě. Jednou jsem nemohla zamávat princi Charlesovi, protože jsem držela raněného racka. Tým Leeho. To je tvoje přezdívka pro Davida? Myslím, že možná je. Proč jsi držela raněného racka? - Brala jsem ho k veterináři.

- Dobře. Můžu se zeptat, kde to bylo a co to bylo za událost, jíž se princ Charles účastnil? Bylo to v Londýně. Viděla jsem ho skrz okýnko v autě. Tys řídila? - Původně byl ten racek na sedadle spolujezdce. - Dobře. - Ale začal být nervózní. - Viděl jsem tě řídit. Takže jsem ho zvedla, protože jsem se bála, že by sebou mrskal o auto. Takžes řídila jako Rod Hull?

Byl zabalený v dece. Proč jsi měla v autě raněného racka? Zahlédla jsem raněného racka… - na cestě… - Jo. …a zvedla ho, abych ho vzala k veterináři. Princ Charles stál na schodech radnice, velké budovy, a zamával… - Řekla bych… - Zamával ti? Spíš mával tak nějak obecně.

Cítila jsem, že mám taky zamávat, ale to bych musela odložit racka. Ošetřil veterinář racka? Uzdravil se? Víš, kde je teď? Zůstali jste v kontaktu? Dnes je tady s námi. Veterinář ho přijal k ošetření. Nevím, co se s ním stalo pak. - Takžes ho tam jen tak nechala? - Jo. - Já ti povím, co se s ním stalo. Neříkej to.

Než ses vrátila k autu… Promiň, to byla kachna. Můžu se na něco zeptat, Robe? Moderovals už někdy zábavný pořad? Byli moc milí. Řekla jsem: „Tohohle tvora jsem našla na cestě.“ - Nechala jsem jim i deku. - Mělas k ní velkou citovou vazbu? Ani ne. Tak co David drží teď, když je ve stresu? Mělas vždycky slabost pro raněná zvířata?

Jo. Dobře. Co si myslíš, Asime, říká pravdu? Chtěl bych tomu věřit, protože je to pěkný příběh, ale nevím. Kdyby na ni vážně zamával, pustí racka a mává zpátky. Nebo by ho aspoň trošku nadzvedla. „Koukej, nemůžu mávat. Racek.“ „Neboj, není to labuť.“ Co to bude, Lee?

- Tipujeme lež. - Tipujete lež. Dobře, Victorio, říkala jsi pravdu, nebo lež? Byla to… pravda.

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

♫ Come and give us your unpopular opinion, something up till now that you've been scared to say. ♫

14