Vozil otec Susanny Reid v autě kokosový ořech?Would I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:67
Počet zobrazení:4 106
Vozil Susannin otec v autě kokosový ořech, aby se jí nedělalo špatně? Hádají David, Jimmy Carr a Griff Rhys Jones, kokosový ořech si zahrál Dave Myers.

Přepis titulků

Táta v autě vozil kokosový ořech, protože když jsem ho držela v ruce, nebylo mi za jízdy špatně. - Davidův tým. - Odkud se ten kokos vzal? Jezdívali jsme na dovolenou do Devonu. Dlouhá cesta. Jednou se ve vesnici, kde jsme byli ubytovaní, konala pouť. Vyhráli jsme tam kokos. Cestou domů jsem ho měla u sebe, protože jsem z něj byla nadšená, a díky tomu mi konečně nebylo v autě špatně.

A neotevřela jsi ten kokos, nepoddala ses tomu pokušení rozmlátit ho kladivem, což většinu z nás na kokosovém ořechu těší nejvíc? Ne, nejvíc těší ho navrtat a vycucnout mlíko brčkem. Někteří rádi vrtají a cucají, jiní mlátí. Hláška z IdeálníRobovaPartie.com. Popiš nám výhody. Když jsi držela toho chlupatého chlapíka… - Na chvilku ses zaradoval.

- Myslel jsem, že mluví o mně. …co tě na tom tak uklidňovalo? Asi ta jeho textura. Ale taky mě to prostě rozptylovalo. Těš se na nejlepší noc svého života. Líp bych si to představil, kdybys položil hlavu do jejího klína. Šlo by to? Dáš tam hlavu? Pomůže nám to si to líp představit. Všimli jste si, že jsme ho nemuseli vůbec přemlouvat?

Jak by to vypadalo? Dá se tomu věřit? - Kousek výš. - Jsem rád, že je otočený na tamtu stranu. - Jinak by to bylo divný. - Nejsi z toho kokosu zas tak nadšená. Nemyslíte, že s mými ježatými vlasy jsem lepší kandidát na kokosový ořech? - Jen říkám. - Pozdě, role už je obsazená. Davide… - Boží.

- Davide, co tipujete? - Co myslíš, Griffe? - Já té chlupaté historce nevěřím. Podle mě je to pravda. Já říkám pravda, Griff lež, rozhodni se podle toho, koho máš radši. To je, jak kdybych byl nějaký ohavný otec, co má dvě různě staré děti. - Instinkt mi říká, že je to pravda. - Tipujete pravdu. Susanno, byla to pravda, nebo to byla lež? Je to…

lež. Překlad: Snoopadoop www.videacesky.cz Ano, je to lež. Susannin táta v autě žádný kokosový ořech nevozil.

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář